VIDEO: Rozbité nádobí a hořící fotografie. Lenny a Marpo mají klip plný emocí i vášně

Vydáno 24.05.2020 | autor: redakce

Lenny a Marpo se novou písní Easy milostně zpovídají. Jejich nový videoklip je nabitý emocemi a vášní. Pokračování předešlého duetu Kruh zároveň připomíná vydání nového alba Lenny Weird & Wonderful, které mohou fanoušci poslouchat od pátku 22. května. 

VIDEO: Rozbité nádobí a hořící fotografie. Lenny a Marpo mají klip plný emocí i vášně VIDEO: Rozbité nádobí a hořící fotografie. Lenny a Marpo mají klip plný emocí i vášně

Píseň vznikla pod taktovkou producentů Clinta Murphyho a Marcuse Trana a na albu ji najdeme jako bonusovou píseň. Silný text Easy dokázal bravurně přetvořit v dramatický příběh režisér Ondřej Kudyn, který videoklip točil v úzkém kruhu bez štábu, aby dosáhl co nejautentičtějších hereckých scén.

RECENZE: Tvorba Lenny se na desce Weird & Wonderful rovná zahraniční produkci

Dramatická píseň Easy je odpovědí na Kruh, tedy předešlý duet Marpa s Lenny„Singl původně vznikl na základě beatu, do kterého jsem přidala melodii na piano. Song jsem si chtěla nechat na další album někdy v budoucnu, pak jsme na něm ale začali pracovat společně a zjistili jsme, že máme vlastně chuť opět vytvořit něco nového dohromady,“ říká Lenny.

Scénář byl od počátku v rukou samotných interpretů, kteří režiséra Ondřeje Kudyna oslovili s hotovým návrhem, za což byl rád. „Je super, když má zpěvák nějakou vizi, a pak ji spolu jen dotáhneme do konce. Já se můžu soustředit na konkrétní emoce, které mají spojovat klip s hudbou,“ říká. Videoklip se točil na poslední chvíli, ale Lenny si práci velmi pochvaluje a říká, že měli při výběru režiséra šťastnou ruku.

"Ondra Kudyn výzvu bez problému zvládnul a myslím, že klip je natočen přesně podle našich představ,“ chválí si spolupráci Lenny. Stejně tak komentuje natáčení i režisér Kudyn, jenž říká, že „spolupráce s Lenny a Otou byla skvělá, tohle natáčení mě hodně bavilo hlavně kvůli tomu, jaký jsou to super lidi. Šli do všeho naplno a byli pokorní, což je super.“ Celé natáčení bylo velmi intimní, a proto se točilo v malém počtu lidí. Kvůli reálným emocím byli na place jen interpreti a režisér. „Nakonec se přidala jen fotografka, abychom měli backstage fotky a Lenny s Otou měli vzpomínky,“ dodává Kudyn.

Nyní se zpěvačka soustředí na veškeré aktivity týkající se vydání svého druhého alba Weird & Wonderful, které právě vyšlo. Vedle toho se připravuje na svůj doposud největší koncert 4. prosince v pražském O2 universu.

tz, jm, foto: Beáta Máthé

Témata: Lenny, Marpo, Easy

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít