VIDEO: Them Darned Teenagers zremixovali song Jiný kód skupiny Antonova

Vydáno 17.09.2018 | autor: Josef Martínek

Zkušení pražští DJs a producenti Them Darned Teenagers si tentokrát vzali do parády elektronicko-popovou skupinu Antonova a zremixovali jejich singl Jiný kód. Jejich zasněnou melancholickou hudbu doplnili o tvrdé beaty a syntetické growly a dodali tím písničce pulzující taneční náboj.

VIDEO: Them Darned Teenagers zremixovali song Jiný kód skupiny Antonova VIDEO: Them Darned Teenagers zremixovali song Jiný kód skupiny Antonova

K tomu se obě uskupení spolu vydala do pražské únikové hry Galactic Pioneers, aby svým posluchačům doplnili hudební zážitek o dynamickou vizuální jízdu vesmírnou lodí. 

BLOG: Them Darned Teenagers vzpomínají na turné po USA (I.)

Antonova je nové české hudební duo, jejíž členové - zpěvačka Hana Antonová a kytarista Filip Anton - mají za sebou dlouholeté působení v undergroundových klubových kapelách. Fungování v klasicky složené skupině jim nedávalo prostor realizovat jejich nápady v dostatečném rozsahu, a tak nechali vše za sebou, ve svém obýváku si postavili nahrávací studio a přeskočili do elektronicky laděného popu prosyceného melancholií. V tomto stylu se oba našli a v
červnu 2018 vydali svůj první singl s názvem Jiný kód.

Them Darned Teenagers je česká dvojice Djs a producentů tvořená Ianem a Katy. Na scéně se pohybují od roku 2012. Ve stejném roce se díky svým energickým setům stali rezidenty pražského klubu Chapeau Rouge, vystupovali na akcích s Dji, jako jsou Skrillex (US), Getter (US), Delta Heavy (UK), SBCR (Bloody Beetroots, IT), Datsik (CAN), Eathan Cath (Crystal Castles, CAN), Snavs (DK), Designers Drugs (US) nebo třeba Skitsnygg (US).

BLOG: Them Darned Teenagers vzpomínají na turné po USA (II.)

Mimo Českou republiku vystupovali v USA, Holandsku, Německu a na Slovensku. Jejich posledním releasem je singl #Eden, který vznikl ve spolupráci s českým Djem a producentem Cyperem a zpěvačkou Hellwanou.

tz, jm

Témata: Them Darned Teenagers, Antonova

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít