VIDEO: Dymytry natočili k pekelnýmu tracku ještě pekelnější klip!xx

Vydáno 25.09.2016 | autor: Nicola Bernard

Metalová pětice - skupina Dymytry - natočila několik měsíců po vydání posledního alba s názvem Agronaut i klip k jednomu z tracků z již zmiňované desky. Na videu Pekelní andělé si dali opravdu záležet.

VIDEO: Dymytry natočili k pekelnýmu tracku ještě pekelnější klip!xx VIDEO: Dymytry natočili k pekelnýmu tracku ještě pekelnější klip!

Kromě nablýskaných strojů, spousty plamenů a pyrotechniky, filmové kamery nebo třeba příjemného a tématického prostředí natáčení se tato kapela totiž ani nebála uzavřít nemalou část dálnice. A to je tak zlomek toho všeho! 

Protheus (Dymytry) interview: Umím bejt i nepříjemnej pan učitel!

Dymytry totiž pozvali na natáčení svoje kamarády motorkáře, kterých se sjelo téměř sto. Společně vyjeli na spanilou jízdu Prahou, na jejímž konci čekala postavená scéna na právě té uzavřené části dálnice. "Dali jsme si opravdu záležet, aby tenhle klip byl nářez, na ničem jsme nešetřili a věříme, že na výsledku je to znát! Troufám si říct, že podobně výpravnej klip se jen tak nevidí," prozradil Jirka "Dymo" Urban.

Připomeňte si, jak vypadaly oba trailery k chystanému klipu:
TRAILER 1


TRAILER 2:

Klip se natáčel k tracku Pekelní andělé. Už jeho název dává jasně najevo, že se jedná o píseň s motorkářskou tématikou. Kromě toho je za přítomnosti profesionální práce a pyrotechniky pekelný i videoklip sám o sobě. Ostatně se můžete přesvědčit.

V souvislosti s klipem připravujeme s frontmanem skupiny Dymytry - Honzou ,,Prothem" Macků i rozhovor týkající se právě pekelného natáčení. Další chystané novinky můžete sledovat na oficiálním Facebooku kapely nebo na jejich oficiálním YouTube kanálu.

Text: Nicola Bernard, foto: Josef Beník

Témata: Dymytry, Protheus, metal

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít