Placebo jsou ve špičce už 20 let. Slavit budou i v Praze

Vydáno 14.03.2016 | autor: redakce

Londýnská formace Placebo letos slaví 20 let od vydání svého bezejmenného debutu. Koncertní turné zahrne i Českou republiku. Placebo se sem vrátí po třech letech od svého poslední (a vyprodaného) koncertu. Koncert bude průřezem toho nejlepšího za 20 let jejich kariéry, odehrají ho 8. listopadu ve Foru Karlín v Praze. 

Placebo jsou ve špičce už 20 let. Slavit budou i v Praze Placebo zahrají v Praze v listopadu

Kapela slibuje odehrát setlist složený ze skladeb ze všech svých alb. Brian Molko dodává: "Řekněme, že zahrajeme i pár skladeb, u kterých jsem se zapřísáhl, že je již nikdy hrát nebudeme. Myslím ale, že nastal čas, abychom si přiznali, že je mnoho fanoušků Placebo opravdu chce slyšet. Měli s námi velkou trpělivost, protože jsme naše komerčně nejúspěšnější písničky jen málokdy hráli. A turné k 20. výročí se jeví jako ta správná příležitost, abychom tak učinili. Je to naším záměrem.

Blink 182, Placebo i oživlý drak: TOP 7 okamžiků festivalu Sziget

Tohle turné je pro nás a pro naše fanoušky velká šance znovu si připomenout náš raný materiál. Takže pokud nás chcete vidět, jak hrajeme písně jako Pure Morning a Nancy Boy, které jsme během posledních deseti let nehráli a asi už v budoucnu hrát nebudeme, měli byste některý z našich koncertů navštívit! A navíc pro vás máme připraveno pár překvapení..."

Vstupenky budou k dostání v síti Ticketpro od 18. března, seženete je za 1 290 Kč. 

tz, jm

zavřít