TOP 5 videoklipů týdne (65.)

Vydáno 15.12.2015 | autor: David Stoklas

I v čase adventním jsou pořád ke zhlédnutí skvělé klipy. Kristína láká na novou pohádku, The Weeknd zase na divoké pařby a 50 Cent se chlubí svým bohatsvím. Dále tu ještě máme Pianos Become The Teeth a Ollyho Murse.

TOP 5 videoklipů týdne (65.) Kristína v novém klipu nahodila pohádkovou image

KRISTÍNA HRAJE V POHÁDCE

Vánoce nejsou jen tuny dárků a shon. Televizní kanály se každoročně předhánějí, kdo naservíruje víc pohádek. V jedné z těch nových si zahraje půvabná slovenská zpěvačka Kristína. Navíc ke snímku Johankino tajemstvo nahrála i titulní skladbu.

FOTOREPORT: Kristína přivezla do Opavy své největší hity

V klipu Na bieleho koňa si můžeme užít nejen záběry na Kristínu, ale z velké části ho tvoří i fragmenty z již zmíněné slovenské pohádky, kterou uvidíte 26. prosince na České televizi.

NEONY, ZBRANĚ A THE WEEKND

Rapper a jedna z největších hvězd současného popu se s tím v novém klipu vůbec nepáře. K songu In The Night nabízí vskutku hypnotizující podívanou. Navíc do videoklipu obsadil známou modelku Bellu Hadid, která si zahrála jednu z tanečnic.

Nejvíc nominací na Grammy má Kendrick Lamar, bodují i Taylor Swift nebo The Weeknd

Pětadvacetiletý Abel Makkonen Tesfaye alias The Weeknd má zaděláno na pořádnou kariéru. V roce 2012 debutoval deskou Trilogy. Jeho letošní studiový počin Beauty Behind The Madness byl magazínem The Rolling Stone zařazen mezi padesát nejlepších desek tohoto roku.

VYFEŠÁKOVANÝ OLLY MURS ROZTANČÍ CELÝ KLUB

Funky song Stevie Knows dostal stejně funky vizuál. Zpěvák Olly Murs uhrane celý klub nejen svým skvěle padnoucím smokingem, ale přízeň ženského osazenstva si získá především svými parádními tanečními kreacemi. Takže, Let’s Funk!

Olly Murs se rozhodl ze svého březnového alba Never Been Better vytěžit maximum. Proto se teď v listopadu dočkalo reedice, která navíc obsahuje duet Up s Demi Lovato nebo Wrapped Up s Travie McCoy.

PIANOS BECOME THE TEETH V ZAJETÍ BAREV

Vzpomínáte na základní školu? Na hodiny výtvarky? Ne? Tak teď máte možnost se tam vrátit s novým vizuálem s dílny post-hardcore kapely Pianos Become The Teeth. Song Late Lives doprovodili vskutku impozantní směsicí všemožných barevných scenérií.

Skladba Late Lives je k nalezení na desce z minulého roku s názvem Keep You. Ale ani letos ve studiu nezaháleli, neboť v polovině dubna vypustili do světa EP Close.

PŘÍLIŠ BOHATÝ 50 CENT

Afroamerická legenda rapu opět vystrkuje růžky. Pro singl Too Rich si 50 Cent připravil podívanou, ve které opravdu ukazuje, jak moc bohatý je. Nemůžou chybět klasické hiphopové rekvizity jako spoře oděné ženy a tuny zlatých šperků.

Skladba Too Rich je součástí čerstvě vydané nahrávky The Kanan Tape, která je venku už od konce listopadu. Příští rok by navíc měla vyjít dlouho odkládaná deska Street King Immortal, která bude už v pořadí šestá.

text: David Stoklas

 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít