TOP 6 videoklipů týdne: Chinaski a Katarína Knechtová zpívají o vánoční pohodě, Vojta D skládal v ložnici

Vydáno 18.12.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Rubriku nejlepších videoklipů týdne pro tento rok zakončíme z velké většiny s tuzemskými novinkami. Tentokrát své klipy vyslali do éteru Jakub Děkan ve spolupráci s Refewem a Liborem Podmolem, Vojta Drahokoupil, Chinaski a Katarína Knechtová a také Kali. O zahraniční příspěvky se postarali Avril Lavigne a Don Diablo.

TOP 6 videoklipů týdne: Chinaski a Katarína Knechtová zpívají o vánoční pohodě, Vojta D skládal v ložnici TOP 6 videoklipů týdne: Chinaski a Katarína Knechtová zpívají o vánoční pohodě, Vojta D skládal v ložnici


Avril Lavigne
se ptá, zda je opravdu konec

Návrat na scénu se Avril Lavigne velmi vydařil. Po vydání hitu Head Above Water přichází s dalšm chytlavým songem Tell Me It´s Over, v němž zpívá o vztahu, který nemá budoucnost. Ve vizuální podobě klipu vidíme zpěvačku neustále se hádat se svým přítelem, se kterým ještě v loňském roce prožívala nádherné vánoční svátky. O režii se postarala Erica Silverman.

TOP 7 zahraničních alb podzimu: O slovo se hlásí například Muse, The 1975 či Avril Lavigne

 

Jakub Děkan, Refew a Libor Podmol vydávají motivační song

Mistr světa ve freestyle motokrosu přišel s nápadem vytvořit motivační song, a tak napsal ve spolupráci s Jakubem Děkanem a mladým rapperem Refewem píseň Přidej plyn. K ní rovnou vznikl klip, který se natáčel během letošních FMX Gladiator Games v Praze a při tréninku na ně. Vidět v něm tak můžeme spoustu neuvěřitelných skoků, jež Libor Podmol a jeho kolegové v soutěži předvedli. "Tenhle song je pro všechny z nás, kteří si jdou za svými cíli," uvedl ke skladbě čtyřiatřicetiletý freestyle motokrosař.

 

Vojta Drahokoupil vyznal lásku své přítelkyni

"Písničku jsem napsal úplnou náhodou v ložnici, asi během patnácti minut," prozradil Vojta Drahokoupil o své novince Tady mě máš, která je inspirovaná jeho přítelkyní Kristýnou Kubíčkovou. Ta si zahrála také v klipu. V něm kromě ní vystupují také Dana Morávková, Ondřej Sokol, Aleš Háma či Patrik Děrgel. Na roztančené video se můžete podívat níže.

Katarína Knechtová a Michal Malátný plni emocí

Chinaski a Katarína Knechtová, bývalá frontmanka slovenské kapely Peha a letošní porotkyně SuperStar, pro nás před Vánoci přichystali pořádnou porci emocí. Šťastná rodinka, stromeček, dětský sbor, kapela zaparkovaná na gauči v lehce žoviálním módu - Vánoce snesou fakt hodně. Tuhle písničku budeme díky jejímu využití v reklamě internetového prodejce slýchat až do Štědrého dne pěkně často, tak se držte.

Michal Malátný z Chinaski zkusí swing. Nahrává skladbu s Original Vintage Orchestra

Don Diablo vzkřísil rappera Natea Dogga

Slavný EDM producent Don Diablo má za sebou několik spoluprací se známými jmény, jako jsouThe Chemical Brothers, Kelis, Bastille, Birdy nebo Iggy Pop. Tentokrát vskřísil z mrtvých rappera Natea Dogga, který zemřel v roce 2011 na infarkt. Don Diablo k songu říká: "Vždycky jsem chtěl zkombinovat můj future house s klasickým hip hopem. A tenhle song s Nate Doggem je přesně to, díky čemu si můžu tuhle položku odškrtnout ze svého bucketlistu." V klipu hraje velbloud, lama i alpaca, je to docela jízda, koukněte.

Kali se chystá do Fora Karlín a s Mišom Bielym servíruje další pecku

Úspěšný slovenský rapper Kali se chystá v březnu příštího roku do pražského Fora Karlín. Takový kousek se povedl z jeho slovenských souputníků snad jen Rytmusovi. V Karlíně pokřtí novou desku Dovi, Dopo, ze které je i singl s Mišom Bielym v produkci Marka Šurina - Prečo by som mal byť. O klip k němu se postaral Arogant.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Avril Lavigne, Jakub Děkan, Refew, Vojta Drahokoupil, Don Diablo, Chinaski, Katarína Knechtová, Kali

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít