Tři sestry završí rok oslav v O2 areně. Budou u toho Doctor P.P., Divokej Bill, Vypsaná Fixa, Wohnout a další

Vydáno 21.12.2015 | autor: redakce

Kapela Tři sestry si letos připomínala 30 let od svého založení a celoroční oslavy završí v úterý 22. prosince megakoncertem v pražské O2 areně. Speciálním hostem bude Doctor P.P. Pogratulovat a společně si zahrát či zazpívat přijdou členové kapel Divokej Bill, Epoque Quartet, Horkýže Slíže, Vypsaná Fixa a Wohnout.

Tři sestry završí rok oslav v O2 areně. Budou u toho Doctor P.P., Divokej Bill, Vypsaná Fixa, Wohnout a další Tři sestry na nedávném koncertě v Českých Budějovicích. Foto: Petr Tibi

Začátek koncertu je stanoven na půl osmé a brány velko chrámu se otevřou již v 18:00. Samotný koncert Tří sester bude trvat přes dvě a půl hodiny a skupina během něj odehraje přes 30 písní, které budou mapovat celou její kariéru. Chybět nebudou i speciální efekty a další překvapení.

Tři sestry a Krucipüsk táhnou za jeden provaz. Společně zahráli v Českých Budějovicích

Pro držitelé karet VIP klubu Tři sestry je připraveno společné focení s kapelou přímo v hale. Pro nedočkavé bude před O2 arenou přichystán vyhřívaný velkokapacitní stan Radegast, pochopitelně s pivem a připravena bude soutěžní zóna, ve které mohou ti nejlepší vyhrát volné vstupenky na samotný koncert v O2 aréně nebo VIP lístky na pražský výroční Open Air 2016.

tz, jm, foto: Petr Tibi

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít