Užijte si babí léto: Na pražský Vodafone You Fest míří Majk Spirit, Sebastian i YouTubeři

Vydáno 14.09.2016 | autor: redakce

Nevšední spojení hudby, YouTuberingu, gamingu, lifestylu a fresh food festivalu pod jednou střechou Průmyslového paláce v Praze. To je babí léto na Vodafone YOU FEST, který již 17. září přinese Prima COOL a ÓČKO.

Užijte si babí léto: Na pražský Vodafone You Fest míří Majk Spirit, Sebastian i YouTubeři Majk Spirit má pod pódiem vždy plno. Foto: Kamush Ostružinová

První ročník multižánrového festivalu, který cílí na všechny věkové skupiny, přinese rozmanitou škálu zábavy. "Prostor Průmyslového paláce bude rozdělen na několik tematických zón. V jedné části vystoupí nejoblíbenějších mladí čeští a slovenští hudební interpreti a populární youtubeři, ale připravujeme i workshopy, gaming a food zónu," říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha s tím, že tento festival myslí nejen na mladé diváky, ale i na jejich rodiče. Pro ně jsou připraveny relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší. Zkrátka - i když vyrazí celá rodina, tak se nikdo nebude nudit.

Pražský Utubering 2016: 11 111 fanoušků, Pavel Callta, Johny Machette, Sebastian, Slza a celá špička YouTuberů

Pravé křídlo Průmyslového paláce bude v sobotu 17. září od 11 do 21 hodin patřit nejen vystoupením těch nejznámějších českých youtuberů, ale především hudbě. Na jejím výběru se podílelo právě ÓČKO. "Hrajeme hudbu populárních mladých zpěváků a kapel. Ukazujeme jejich život. Žijeme s youtubery. Komentujeme módu, životní styl, trendy. A teď to všechno dohromady ukážeme naživo na jednom místě. A děláme to pro Vás. Váš festival," říká Štěpán Wolde, generální ředitel ÓČKA. Vystoupí Majk Spirit + H16, Slza, Monika Bagárová, Sebastian, ATMO Music, Pavel Callta, Light And Love, Štěpán Urban, Martin Harich a další.

vložte odkaz, text nemažte

Mezi hudebními vystoupeními budou pódiu vládnout nejžádanější čeští youtubeři NejFake, GetTheLouk, Fallenka, DeeThane, SterakDary, Martin Rota a další. Centrální část Průmyslového paláce představí gaming zone, kde se návštěvníci mohou utkat v turnaji v HearthStone a užít si nejnovější gadgety a technické vychytávky. Připraveny jsou i workshopy s idoly mladé generace, jako například s Šárkou Pančochovou a Benem Cristovao.Levé křídlo Průmyslového paláce bude zaměřeno na starší návštěvníky a rodiče. Připravena pro ně je relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší v rámci dětského pásma Primáček.

tz, jm

Témata: Vodafone YOUfest, Majk Spirit + H16, Slza, Monika Bagárová, Sebastian, ATMO Music, Pavel Callta, Light And Love, Štěpán Urban, Martin Harich

zavřít