VIDEO: Adam Mišík ve zbrusu nové podobě následuje zahraniční popové trendy

Vydáno 20.11.2017 | autor: redakce

Na novém singlu Slowmo spolupracoval Adam Mišík s rapperem Renne Dangem. Do videoklipu navíc přizval svoji přítelkyni - modelku Dianu Kratochvílovou.

VIDEO: Adam Mišík ve zbrusu nové podobě následuje zahraniční popové trendy VIDEO: Adam Mišík ve zbrusu nové podobě následuje zahraniční popové trendy

"Od mého prvního hitu uplynuly čtyři roky. Za tu dobu se u mne odehrálo hodně nových věcí, a tak nějak přirozeně jsem vycítil, že se chci posunout i hudebně. Cíl pro rok 2017 jsem měl jediný - vyjít s novou skladbou, která bude podle mých představ. Potřeboval jsem ty správné lidi a kreativní svobodu," přibližuje důvod změny směru Adam, který vyměnil manažera, kapelu, label i producenty.

VIDEO: Adam Mišík a Celeste Buckingham lákají duetem do kina na film Bajkeři

Protože jde o úplný restart kariéry, dance popový track Slowmo považuje v podstatě za svůj druhý debutový singl. Novým, dospělejším, drzejším a odvážnějším směrem se prý budou ubírat i další skladby, které by měly vyjít příští rok na EP.

Singl Slowmo se nahrával za asistence producenta Martina "Maxe" Šrámka v bratislavském LittleBeat Studiu. Na textu spolu s Adamem a Matějem Vávrou spolupracoval hostující rapper s vietnamskými kořeny Renne Dang. Toho si Adam přizval z důvodu obliby čím dál víc trendy kombinace dancehallových elektronických tracků s rapem. "Na začátku jsem byl skeptický a rozhodnutý odmítnout. Pak jsem si ale pustil demo a ihned změnil názor. Přesně tenhle čerstvý vítr v českém popu chybí. Je důležité ukázat posluchačům, že dobrá domácí popová skladba nemusí znít jak od táboráku," komentuje spolupráci Renne.

"Moji rodiče bohužel vůbec netuší, co je to to 'slowmo', ale mladí posluchači text s intimním nádechem určitě pochopí," dodává s úsměvem Adam.

Klip režíroval Petr Simon a kamery se ujal Radim Střelka, kteří stojí za klipy DJ Wiche nebo Rytmuse. "Adam mě oslovil s konceptem barevně výrazného videa založeného na tanečnicích a modelkách. Vzor měl v klipech amerických interpretů, což pro mě byla výzva, jelikož tu v Česku nikdo takovou hudbu nebo vizuál neprodukuje. Celá výroba byla náročná, ale přesto zábavná a výsledek rozhodně stojí za to," přibližuje klip Simon.

Natáčelo se v prostorném studiu za Prahou za pomoci filmových jeřábů a kamer. Hlavní role se ujala Adamova přítelkyněDiana Kratochvílová, vedlejší role ztvárnily modelky z Czechoslovak Models a parket rozvířily tanečnice.  Choreografii obstarala talentovaná Esther Lubadika.

tz, jm

Témata: Adam Mišík, Slowmo

2,50

čtenáři

hlasuj
zavřít