VIDEO: Easy Steps vzpomínají ve svém videoklipu na první návštěvu profesionálního studia

Vydáno 23.12.2017 | autor: Lukáš Loužecký

Ostravská kapela Easy Steps natočila videoklip k singlu Bod zlomu. Podíváte se v něm do zákulisí natáčení samotného singlu i na historii skupiny.

VIDEO: Easy Steps vzpomínají ve svém videoklipu na první návštěvu profesionálního studia VIDEO: Easy Steps vzpomínají ve svém videoklipu na první návštěvu profesionálního studia

Na videoklipu s nimi spolupracoval i jeden speciální host v podobě kytaristy kapely Kryštof Evžena Hofmanna. Je to znát i na profesionálně odvedené práci. Ve studiu tohoto muzikanta Taurus Records vznikají autorské nahrávky v mnoha stylech včetně folku, popu, pop-rocku či hard-rocku. Ostatně právě Easy Steps v něm již nahrávali EP Zvukoprázdno, které si získalo pozitivní recenze kritiků.

VIDEO: Nadějná čtveřice Easy Steps nahrála zdařilý klip Nekonečná z čerstvě vydaného EP Zvukoprázdno

Právě song Bod zlomu je oblíbeným hitem na koncertech, proto byl jasnou volbou pro videoklip. Najdete v něm i speciální bubenické sólo nebo elektrické housle. Hlavním tématem videoklipu se ovšem stala právě první návštěva studia Taurus Records.

"Bod Zlomu má naznačit, jak moc může kapelu nebo hudebníka posunout jeden jediný povedený singl. Ze zkušenosti a médií víme, jak se spoustě muzikantům změnil svět takřka přes noc. Tuto situaci se snažíme mimo jiné nastínit v našem novém snímku," vysvětluje Vašek Vidlička, bubeník kapely.

Natáčení probíhalo více než 12 hodin za mrazivého prosincového dne v obci Velká Polom nedaleko Ostravy a účastnili se ho také fanoušci. Klip poodhaluje, jak na tom kapela byla před návštěvou profi studia a kam se poté posunula. Na výsledek se sami podívejte.

Foto: Jiří Staněk

Témata: Easy Steps, Taurus, Kryštof

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít