VIDEO: Josef Vágner není Muž z planety Hollywood. Nový singl mu otextovala Patricie

Vydáno 12.06.2017 | autor: redakce

Před deseti lety byl Josef Vágner v anketě popularity vyhlášen jako Objev roku, nyní chce toto výročí oslavit novým repertoárem. První vlaštovkou je singl Muž z planety Hollywood. 

VIDEO: Josef Vágner není Muž z planety Hollywood. Nový singl mu otextovala Patricie Josef Vágner není Muž z planety Hollywood. Nový singl mu otextovala Patricie

Text písně Muž z planety Hollywood složila Patricie, která otextovala třeba hit Boky jako skříň od Ewy Farne. Produkce se ujal Lukáš Chromek. Klip se natáčel na jaře letošního roku pod taktovkou All 4 Bands, kteří v posledních měsících točili klipy s Pavlem Caltou nebo Leošem Marešem.

Projekt Vesna, spojující hudbu a bohyně, založila Patricie. Písně psala na Berklee College of Music
 
"Je to vlastně takové malé rýpnutí do našich drahých poloviček, co v časopisech a televizi obdivují Hollywoodské idoly. Namísto Los Angeles jsme ovšem pro natáčení klipu vybrali moje oblíbená místa v Praze. Nachodili jsme se možná desítky kilometrů, ale díky tomu vznikla spousta krásných spontánních momentů, které v klipu určitě uvidíte," říká o písni klipu Vágner.


 
Josef Vágner má na kontě dvě sólové desky, několik singlů a krom interpretace původních písní se v minulých letech představil jako herec a zpěvák ve více než desítce úspěšných muzikálů. Dosavadní tvorbu produkoval jeho otec, skladatel a hudebník Karel Vágner, který nedávno oslavil 75 let. "Táta je pan muzikant - to bez debat, ale moje vize byla trochu jiná a tak jsem se rozhodl produkční tým trochu omladit," směje se Vágner.

Změna byla v jeho případě ku prospěchu věci - jestli si ho pamatujete jako toho chlapce u piana, co zpíval svůj první hit Mně sílu dáš, v novém singlu představuje mnohem současnější pojetí popu, které je plné energie a elánu. Předností je vydařený text Patricie, která znovu dokazuje svůj cit pro hru se slovy, a také mírná nadsázka, s jakou byla novinka zpracována. 

"S kluky z All 4 Bands jsme si slíbili, že rozhodně budeme spolu dál pokračovat. Letos je to totiž deset let od chvíle, kdy jsem se stal objevem roku v anketě Český slavík a tím i vlastně začal svojí sólovou kariéru. Rád bych si proto jako dárek k výročí nadělil nový repertoár a možná i vlastní kapelu na podzimní tour. To ale bude také záviset na tom, jak se lidem bude Muž z planety Hollywood líbit," dodal Vágner k novému singlu.

Témata: Josef Vágner, Muž z planety Hollywood, Patricie, Lukáš Chromek

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít