VIDEO: S novým klipem Gold se slovenský zpěvák Peter Aristone dostal až na MTV

Vydáno 19.02.2016 | autor: Josef Martínek

Peter Aristone už má za sebou třeba spolupráci s Mel C ze Spice Girls a i s novým singlem mu pomáhala velká osobnost světové hudební scény. Produkoval ho Sacha Skarbek, mimo jiné třeba autor hitu Wrecking Ball Miley Cyrus. Teď má Aristone šanci zabodovat s ním i ve světě. 

VIDEO: S novým klipem Gold se slovenský zpěvák Peter Aristone dostal až na MTV Peter Aristone může prorazit i v zahraničí

Skladba Gold je předzvěstí stejnojmenného EP, které chce Peter Aristone vydat ještě na jaře. Vrací se v ní ke svým písničkářským kořenům. "Gold je pro mne návrat do doby, kdy jsem měl čtrnáct roků a skládal svoje první písničky s akustickou kytarou. Tady se cítím přirozeně," říká Aristone. "Když jsem Gold psal, říkal jsem Sachovi, jak mne štve veškerý humbuk a showbyznys, který se dělá kolem hudby. A že raději tvořím srdcem a bez kalkulu. Tak vznikl text o tom, jak si člověk v sobě chrání upřímnost, která je dražší než zlato," dodává zpěvák. 

David Koller pokřtil ve Foru Karlín své ČeskosLOVEnsko. Byl u toho i Peter Aristone

Režisér klipu Gregor Valentovič se podle svých slov nechal inspirovat tvorbou amerického režiséra Nabila Elderkina, která je originální, nápaditá a vícevrstvá. "Tímto směrem jsme se snažili jít i my. Proto se příběh dá chápat jak doslovně, tak i metaforicky," popisuje.

Klip se evidentně líbí i v zahraničí, všimli si ho dramaturgové MTV. Video vybrali mezi nejlepších 5 nových klipů a zařadili ho do soutěže o hlasování na svém portále MTV U, který je věnovaný mladým lidem. Uzávěrka je už tento pátek. Pokud byste chtěli Petera podpořit, hlasujte zde.

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít