Ben Cristovao chystá na listopad Prague Tour. Každá zastávka bude mít jiný koncept

Vydáno 09.10.2016 | autor: redakce

Ben Cristovao zahraje v Praze během listopadu hned třikrát. V klubech Royal, Roxy a NoD představí vždy jiný koncept show. Dojde také na ukázky z chystaného alba Palmy a neony. 

Ben Cristovao chystá na listopad Prague Tour. Každá zastávka bude mít jiný koncept Ben Cristovao chystá na listopad Prague Show. Každá zastávka bude mít jiný koncept. Foto: Benedikt Renč

Benovi se podařilo v minulém roce vyprodat Forum Karlín. Dorazilo celkem přes 3400 lidí. Přestože byla atmosféra v Karlíně bouřlivá, rozhodl se Cristovao udělat raději několik klubových koncertů a být tak fanouškům pořád blíž. "Přemýšleli jsme, čím můžeme zase překvapit. Loňský úspěch byl super a troufnu si říct, že to pár lidí nečekalo. Letos jsme si říkali: 'Co dál? Jak to udělat, abychom opět přisli s něčím novým?'"

Ben Cristovao: Projekt Gladiátor je jako Forrest Gump, už běží, ale lidi o tom neví

Pro koncerty si nakonec vybral kabaretní a divadelní prostor ROYAL na Vinohradech, legendární klub ROXY a k němu přidružený experimentální prostor NoD.

Show v klubu Royal nadchne především dámskou část Benova publika. Výběr písní bude zaměřený zejména na songy, které jsou věnovány právě jim. Těšit se tak můžete určitě na písně jako Pure Girl, Úžasná nebo Kolotoč, Tělo a Postel, během kterých Bena doprovodí živá kapela. Speciální vystoupení v komorním prostoru Royal připraví opravdu výjimečný zážitek. Do prodeje jde pouze 120 vstupenek, také proto je jejich cena, v porovnání s ostatními zastávkami, výrazně vyšší.

vložte odkaz, text nemažte

Do klubu Roxy se Ben Cristovao vrací po dvou letech, tehdy jej take vyprodal. V rámci show představí Ben především hip-hopové a urban music songy. Dje a členy živé kapely navíc doprovodí několik výjimečných hostů, které zatím neprozradíme. Jisté je, že se na podiu objeví například rapper Cavalier.

V NoD půjde o koncert, který bude postavený především na živé kapele a hostech, kteří jsou v některých případech i o generaci dál než Ben, přesto k němu ale mají blízko. Kapacita omezena, v předprodeji je pouze 300 vstupenek.

"Mimo tyto koncerty se mí fanoušci můžou těšit na sérii hodně unikátních a hlavně předem neohlášených mini koncertů. Rád bych dal o své práci vedět co nejvíce lidem a než aby na ně padala reklamní sdělení o koncertech, tak se spolu s muzikanty vydáme do ulic a ukážeme male ochutnávky toho, na co se můžou těšit."

Benny Cristo Prague Tour 2016:
2. 11. Royal
4. 11. Roxy
24. 11. NOD

tz, jm, foto: Benedikt Renč

Témata: Ben Cristovao, Prague Tour, koncerty, kluby

zavřít