Jelen ohlašuje termíny podzimního turné. Vlčí srdce bude bít i ve velké Lucerně

Vydáno 13.06.2016 | autor: Josef Martínek

Na jaře slavila skupina Jelen úspěchy v klubech a nyní má před sebou desítky letních vystoupení. Stále populárnější parta už ale spřádá plány na podzim, na kdy potvrdila vydání své druhé studiové desky. Ta bude uvedena na trh 7. října. Nyní přidává i termíny souvisejícího turné. 

Jelen ohlašuje termíny podzimního turné. Vlčí srdce bude bít i ve velké Lucerně Loni Jelen v předstihu vyprodal Lucerna Music Bar, letos si troufne na Velký sál. Foto: Tomáš Vlach

Vlčí srdce Tour 2016, které bude zatím největší v historii Jelenů, zahájí 27. října koncertem v Českých Budějovicích. Speciální set Jeleni představí v patnácti městech v Čechách a na Moravě. Závěrečný koncert odehrají 3. prosince ve Velkém sále pražské Lucerny. Tradičně si jako hosta přizvou zpěvačku Kateřinu Marii Tichou. Netradičně pak bude večery otevírat charizmatický básník David Stypka se svojí kapelou Bandjeez.

Jelen a Kateřina Marie Tichá ovládli Střelecký ostrov, hráli i písně z nové desky

Ještě před tím má ale před sebou kapela desítky letních vystoupení pod širou oblohou, z nichž například nedávno odehrála vlastní open air koncert na Střeleckém ostrově v Praze. 

vložte odkaz, text nemažte

"Čas strávený ve zkušebně a ve studiu při vzniku nového repertoáru má svoje neopakovatelné kouzlo. Přesto čas, který pak spolu můžeme trávit na podiu, je pro nás nejvíc. Vytváří se energie, které se slovy jen obtížně popisují. I proto naše koncertní aktivita neutuchá," říká Jindra Polák, frontman kapely.

zavřít