Jelen pod širým nebem: letní sezóna čítá 80 koncertů, v červnu je čeká speciální open air vPraze

Vydáno 07.05.2016 | autor: redakce

Čím dál tím úspěšnější kapela Jelen plánuje na letošní letní sezónu téměř 80 vystoupení. Na Majálesech, festivalech, městských slavnostech, ale i na samostatných open air koncertech. Ve čtvrtek 2. června vystoupí pod širým nebem v Praze na Střeleckém ostrově. Speciálním hostem bude talentovaná písničkářka Kateřina Marie Tichá.

Jelen pod širým nebem: letní sezóna čítá 80 koncertů, v červnu je čeká speciální open air vPraze Jelen je na open air koncertech jako doma. Foto: Kamush Ostružinová

"Letošní klubovou šňůru jsme si užili na maximum, naši fanoušci nás nabili neskutečnou energií a teď už se nemůžeme dočkat, až si protáhneme nohy na čerstvém vzduchu a tu energii jim zas budeme moc vrátit, ať už na některém z letních festivalů, nebo na našich samostatných koncertech Jelen pod širým nebem," těší se frontman Jindra Polák.

Davy v Letňanech: na Majálesu hráli Kryštof, Mandrage, Jelen a další hvězdy

Kapela Jelen vydala své první album Světlo ve tmě před dvěma lety a od té doby zažila velký vzestup popularity. Letos v březnu hrála v rámci klubového turné i na vyhášení hudebních cen Žebřík v Plzni, kde od fanoušků získali trofej za 3. místo v kategorii Objev roku.

vložte odkaz, text nemažte

V létě je můžete vidět třeba na Rock for People, Kryštof kempech, Sázavafestu či studentských Majálesech. V říjnu pak vyjde druhé album, které bude patřit k nejočekávanějším domácím titulům podzimní sezóny.

tz, jm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít