Lenny přidává druhý koncert v Roxy, první už je vyprodaný

Vydáno 19.09.2017 | autor: redakce

Původně ohlásila Lenny na letošní podzim pouze tři větší koncerty, ten pražský v Roxy byl ale vyprodán. Zpěvačka proto přidává další termín na 9. listopadu a oznamuje hosta. Příští rok, 9. března, vystoupí na předávání hudebních cen Žebřík v Plzni.

Lenny přidává druhý koncert v Roxy, první už je vyprodaný Lenny přidává druhý koncert v Roxy, první už je vyprodaný

Hvězda písničkářky Lenny na českém i západoevropském trhu stoupá, její kalendář akcí se plní a po hudebním světě koluje nový klip k remixu úspěšné písně Hell.o od amerických Fancy Cars, která ve své originální verzi na YouTube nasbírala již přes 5 milionů zhlédnutí.

Lenny interview: Úspěch v zahraničí závisí na nastavení mysli

Bylo oznámeno několik koncertů v Praze (8. 11. Roxy), Bratislavě (30. 11. Atelier Babylon) a Brně (6. 12. Sono Centrum). Roxy se však beznadějně vyprodala, a proto Lenny přidává druhý koncert! Ten se uskuteční 9. listopadu. Jedná se o letošní poslední šanci přijít si poslechnout podmanivý zastřený hlas Lenny naživo.

"Mám obrovskou radost, že je o koncerty takový zájem. Ráda bych, aby samostatná show byla pro lidi překvapením a nepochybuji, že společně zažijeme dva skvělé koncerty. Navíc můžu konečně odtajnit speciálního hosta, kterým bude můj oblíbenec Lazer Viking," zaznělo od Lenny.

Témata: Lenny, Hearts, Roxy

zavřít