VIDEO: Šílenci Hentai Corporation udělali z Kollerovy písničky brutální upíří krvák

Vydáno 06.01.2017 | autor: redakce

Během posledních tří let "sjížděli" republiku prakticky nepřetržitě. Může se tedy zdát, že u Hentai Corporation se na konci roku 2016 nedělo nic zajímavého. Ovšem opak je pravdou, neb pánové mají i během koncertní pauzy napilno. Koncem minulého roku představili v premiéře v Rock Café nový klip, který nyní uvedli i na internet. 

VIDEO: Šílenci Hentai Corporation udělali z Kollerovy písničky brutální upíří krvák Šílenci Hentai Corporation udělali z Kollerovy písničky brutální upíří krvák

Ještě než si budou moci fanoušci smlsnout na druhém albu, připravili pro ně Hentai Corporation překvapení v podobě nového videoklipu. Ten je tentokrát až nečekaně "seriózní". Hororová podívaná Až ti řeknu vznikla ke coververzi písně Davida Kollera, kterou Hentai nahráli v rámci projektu David Koller & Friends. Režie klipu se ujal Jarek Plouhar, jenž má na svědomí i nechvalně známou bobří estrádu Equilibristic Brides. Natáčení probíhalo ve Zlenicích a pražských Vysočanech.

VIDEO: Hentai Corporation obcují s nahými lesními zvířátky

Již zmíněné nové album kapela právě natáčí v Ostravě ve studiu Citron. Křest je naplánován na březen 2017. "Dělaj na tom s náma Aleš Bajger a Petr Slezák, což je taková docela nesourodá dvojice hudebních magorů a moc chytrejch pánů, který si navzájem lezou na nervy a zároveň jsou schopný nás dokopat k nevídanejm výkonům. Ta deska bude vraždit," říkají sami Hentai Corporation.

vložte odkaz, text nemažteNa příští rok je také naplánováno turné tří pražských kapel, kde se Hentai představí v tak trochu nečekané, avšak o to zajímavější společnosti formací Prago Union a Cocotte Minute. Destinace všech koncertních zastávek by měly být známy do konce ledna a HC vás na ně (samozřejmě svým typickým způsobem) srdečně zvou: "Přijďte hodit hrbem, vy mrdky!!!"

Témata: Hentai Corporation, David Koller, Rock Café

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít