Na festival Sziget přijedou Major Lazer, Tom Odell, Kensington a další. Do Silvestra seženete levnější vstupenky

Vydáno 27.12.2016 | autor: redakce

Týdenní festival Sziget oznámil prvních čtrnáct jmen programu jubilejního pětadvacatého ročníku. Je to jen první a drobná část celého obřího festivalu, kde se odehrává každý rok kolem téměř dvě stě různých koncertů, divadelních či jiných představení každý den na padesáti různých podiích a místech po celém areálu. Termín jubilejního 25. ročníku je 9. - 16. srpna 2017. Zlevněné vstupenky budou dostupné do 31. prosince. 

Na festival Sziget přijedou Major Lazer, Tom Odell, Kensington a další. Do Silvestra seženete levnější vstupenky Na festival Sziget přijedou Major Lazer, Tom Odell, Kensington a další. Do Silvestra seženete levnější vstupenky

Série oznamování startuje tentokrát hned několika jmény pro hlavní pódium a potěší hlavně příznivce popové a elektronické scény. Závěrečný den jubilejního 25. ročníku festivalu se neobejde bez pořádné party a ohňostroje. Dimitri Vegas & Like Mike budou doprovázet tradiční závěrečnou show Szigetu. Hlavní podium obsadí se svou energickou show Major Lazer, zatímco Tom Odell vsadí na svůj šarm, stejně jako severoirští poprockový Two Door Cinema Club na své charismatické písně.

LIVE: Maďarsko je nejlepší ve třech věcech: Guláš, Rubikova kostka a Sziget

Pro gigantický stan se scénou A38 anoncuje Sziget tentokrát hned několik zajímavých vystoupení se širokým hudebním záběrem: Bad Religion, DJ Shadow, Kensington, Mac DeMarco, Oh Wonder, Vince Staples, GusGus a GTA. No a pro pořádnou taneční party v kryté Areně jsou tu dvě první jména Oliver Heldens a W&W.

První položky programu v nasledujících měsících doplní stovky dalších. Přesto již nyní je vyprodáno vice jak 25 % vstupenek a zbývající se navíc budou ke konci roku zdražovat o přibližně 700 korun. Více na www.szigetfestival.cz.

Seznam prvních oznámených účinkujících, abecedně seřazeno.
Bad Religion
Dimitri Vegas & Like Mike
DJ Shadow
GTA
GusGus
Kensington
Mac DeMarco
Major Lazer 
Oh Wonder
Oliver Heldens
Tom Odell
Two Door Cinema Club
Vince Staples
W&W

 tz, jm

Témata: Sziget, festivaly, Kensington, Tom Odell, Two Door Cinema Club, Major Lazer

zavřít