Na Majálesu ve Vimperku vystoupí Mig 21, Wohnout nebo rapper Gleb

Vydáno 19.05.2022 | autor: redakce

O tom, jak covid zasáhnul kulturní dění, se napsalo už mnoho. Důležité ale je, že se pořadatelé ani po těch dvou náročných letech nevzdávají a oprašují své akce, které se během té doby nemohly konat – podobně jako v případě Majálesu Vimperk. Za tím stojí místní spolek MISSION Vimperk a další ročník jejich vlajkové lodi se uskuteční už tuto sobotu v bývalém letním kině ve Vimperku.

 

Na Majálesu ve Vimperku vystoupí Mig 21, Wohnout nebo rapper Gleb Na Majálesu ve Vimperku vystoupí Mig 21, Wohnout nebo rapper Gleb

 Program nabízí vimperský Majáles opravdu pestrý – headlinerem bude stálice české klubové i festivalové scény Mig 21, v jejímž čele stojí charismatický frontman Jiří Macháček. Po jejich boku vystoupí také oblíbení Wohnout, lákadlem pro mladší publikum je pak slovenský rapper Gleb a kometa posledních let Calin. Odpolední program bude patřit kapelám Aneta & The Soul Uncles, Jandanos a Nixon Lads.

ROZHOVOR | Mig 21: Za největší plus naší nové desky Džus noci považujeme pestrost

Bohatý je také doprovodný program – nejen v samotném areálu, ale i v týdnu před. Už o minulém víkendu totiž v centru města vyrostla speciální zóna, kde se během tohoto týdne konají různé besedy, přednášky, PechaKucha Night, stand up nebo třeba cyklistický závod. Odsud se Majálesové dění přesune právě do bývalého letního kina, kde kromě již zmíněného hudebního programu nebudou chybět také nejrůznější úkoly pro malé i velké, fotokout nebo nejrůznější gastro stránky, které potěší chuťové pohárky všech návštěvníků.

Jedno je jisté – kultura je zpátky a to je dobře! Ještě víc než kdy dřív je ale důležité kulturu podporovat a to nejen ve velkých městech, ale i v těch menších – třeba jako právě v sobotu ve Vimperku!

Událost: https://www.facebook.com/events/2613158515362311
Vstupenky: https://foxticket.cz/akce/majales-vimperk-2022

TZ, foto: Petr Hanč, archiv Rock Café
Témata: Majáles, Vimperk, Mig 21, Wohnout, Gleb

zavřít