Prince prý zabil AIDS. Neléčil se, věřil, že ho uzdraví Bůh

Vydáno 29.04.2016 | autor: redakce

Kolem smrti Prince se objevily nové spekulace. Podle informací amerického bulvárního plátku National Enquirer zemřel zpěvák v důsledku nemoci AIDS. 

Prince prý zabil AIDS. Neléčil se, věřil, že ho uzdraví Bůh Prince prý žil nevázaným sexuálním životem, za což draze zaplatil

Prince měl podle "věrohodných zdrojů", které však list nijak blíže nespecifikoval, v době své smrti vážit jen něco kolem 40 kilogramů. Léčbu prý odmítl, protože věřil, že ho spasí Bůh. Prince byl známý tím, že se léta hlásil ke Svědkům Jehovovým. 

RETRO: 21 nocí Prince v Londýně: nezapomenutelný zážitek s nadpřirozeným Jehovistou

Nemoc prý byla u Prince zjištěna až zhruba přes šesti měsíci. Nakazit se však měl už v 90. letech, kdy žil nevázaným sexuálním životem. Vir HIV pak roky čekal, než propukne v nemoc AIDS. 

vložte odkaz, text nemažte

V důsledku svého onemocnění měl umělec oslabenou imunitu, proto prý skutečně zemřel na chřipku, jak se psalo v prvních hodinách po jeho nečekaném odchodu. Na důvěryhodnost informací si udělejte názor sami. Pokud by se však tyto zvěsti potvrdily, byl by Prince po Davidu Bowiem další hudební legendou, které se podařilo svou blížící se smrt utajit až do posledního výdechu. 

National Enquirer, jm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít