Hudební klip natočený na mobil: Superstar Emma Drobná a rapper Dorian v netradičním videoklipu

Vydáno 17.05.2021 | autor: iREPORT

Léto, slunce a zábava. To jsou témata nového videoklipu, který zpěvačka Emma Drobná a rapper Dorian natočili ke společnému singlu Feeling. Videoklip, který původně měl vzniknout na Ibize, nakonec kvůli současné epidemii nahráli během jednoho dne v pražském studiu. Kameru nahradil mobilní telefon Samsung Galaxy S21 Ultra 5G.

Hudební klip natočený na mobil: Superstar Emma Drobná a rapper Dorian v netradičním videoklipu Hudební klip natočený na mobil: Superstar Emma Drobná a rapper Dorian v netradičním videoklipu

Celý singl, včetně videoklipu, dává na frak klasickým představám o vzniku hudebního díla. „Nápad na společný beat vznikl během zimních livestreamů. Svěřil jsem se fanouškům, že bych rád spolupracoval se slovenskou zpěvačkou. Vznikla z toho výzva, které se chopila právě Emma, z čehož jsem měl velkou radost,“ popisuje zrod společné písničky Dorian.

Autory původního beatu jsou producenti Jerry Lee a Naume. O mix hudby se postaral Adrián Líška, který se společně s Emmou s Dorianem podílel na tvorbě textu. „Celý text jsme napsali spolu během čtyř společných živých streamů na Instagramu. Byl to experiment, ale kolektivní kreativita nezklamala,“ říká Emma Drobná.

 

Unikátní je i samotný videoklip. Nákladnou techniku a natáčecí štáb nahradil Galaxy S21 Ultra 5G, nejnovější zástupce vrcholné řady chytrých telefonů od Samsungu. „Současná situace klade před umělce mnoho překážek, ale výzvy můžou přinést i nové a neotřelé nápady. A tak jsme se místo drahé produkce na Ibize rozhodli ukázat, že skvělé věci můžou vzniknout i ve vysočanském studiu s dobrým mobilem v ruce,“ vysvětluje myšlenku klipu jeho autor, kameraman a producent Boris Holečko.

Singl Feeling bude hrát ve vybraných rádiech a nasadí ho hudební televizní kanály. Zájemci si ho budou moct poslechnout i na Spotify.

PR, foto Samsung

 

zavřít