TOP 5 videoklipů týdne: Kapitán Demo kouzlí, Ed Sheeran stokrát jinak

Vydáno 16.07.2019 | autor: redakce

S novými klipy tentokrát přichází z našich vod namistrovaný Kapitán Demo, mladá dvojka Abde a Sharlota i tepající I.V.M. Ze zahraničí vybíráme novinku od oblíbeného zrzka Eda Sheerana a zpěvačky Billie Eilish.

TOP 5 videoklipů týdne: Kapitán Demo kouzlí, Ed Sheeran stokrát jinak TOP 5 videoklipů týdne: Kapitán Demo kouzlí, Ed Sheeran stokrát jinak


Kapitán Demo
útočí luxusním klipem plným kouzel

Kapitán Demo přichází s dalším vymazleným klípkem. Ten si opět vzali na starosti jeho parťáci Givi Kross s ProGramem a dost se jim to povedlo! Klip přetéká vtípky a povedenými kolážemi. Bystré oko hudebního fanouška navíc pozná v jedné menší roli kytaristu z Vypsané fixy. 

Barvy léta v Poděbradech: Za aprílového počasí vystoupili Tři sestry, Kapitán Demo i Rybičky 48


Skupina I.V.M. povolala herečku Evu Burešovou

Skupina I.V.M. zveřejnila letní song Já tě znám s tanečním nádechem. V klipu hostuje herečka Eva Burešová. Ke spolupráci přizvala parta saxofonistu Radka Kašpara a kytaristu Lukáše Chromka. Video vzniklo v režii Radka Věžníka.


Ed Sheeran
tentokrát společně s Travisem Scottem

Zrzek stokrát jinak. I tak by šel popsat nový klip Eda Sheerana. Můžete si sami vybrat, která verze jeho rezavého hára vás baví nejvíc. V songu tentokrát hostuje rapper Travis Scott. Nová Sheeranova deska vyšla v pátek 12. července a jedna z překvapivých spoluprací je právě zrovna tahle. Najdete tam i další hosty, kterými jsou například Chance The Rapper, Eminem, Stormzy nebo rapper říkajícího si (pro nás celkem vtipně) J Hus. 

LIVE: Ed Sheeran v Praze: Každá dívka měla pocit, že zpívá jen pro ni


Billie Eilish
v melancholii

Nový snímek má i Billie Eilish. Obraz k songu come out & play je posbíraný z více i míň veselých záběrů sedmnáctileté Eilish. Postě taková nenáročná sympatická náladovka bez zvláštního příběhu. Billie Eilish bude v pražské O2 areně zpívat už 20. srpna.


Abde
a Sharlota po delší době zase spolu

Influencerka a rapperka Sharlota se po delší době zase spojila se svým parťákem Abdem z dob jejich začátků. Tehdy dali dohromady úspěšné singly jako Poslední, S náma nebo První. 

Text: Kateřina Nováková

Témata: Kapitán Demo, I.V.M., Ed Sheeran, Billie Eilish, Abde

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít