TOP 7 videoklipů týdne (88.): Justin Timberlake rozsévá štěstí, Iggy Pop ohýbá své tělo

Vydáno 24.05.2016 | autor: David Stoklas

Máj - lásky čas! Květen sice pomalu končí, ale jeho dozvuky můžeme v našem výběru klipů stále pozorovat. Jake Bugg a Rachel Platten vás zahřejí na srdci, Iggy Pop opět ukáže svou genialitu a Jan Nedvěd se podívá do Španělska. K mání jsou i Justin Timberlake, Macklemore či Alicia Keys.

TOP 7 videoklipů týdne (88.): Justin Timberlake rozsévá štěstí, Iggy Pop ohýbá své tělo Justin Timberlake vás v novém klipu roztančí

IGGY POP VE SVÉM ŽIVLU

Legendární Iggy Pop opět podává jasné důkazy o tom, že je snad potomkem jakéhosi božstva. V jeho novém videoklipu ukazuje svoji univerzálnost, široký záběr a hlavně onu pověstnou nespoutanost. Řádí na pódiu jako ďas a k tomu sledujeme záběry, jak vzorně se stará o svoje stárnoucí tělo cvičením. Celý klip dokresluje těžká atmosféra rozpáleného západního pobřeží USA. Iggy Pop bude koncem června hlavní hvězdou premiérového ročníku pražského festivalu Metronome, takže ho budeme moci obdivovat i naživo. 

Pražský Metronome festival zveřejnil kompletní program: Iggy Pop, Foals, Ella Eyre, Kooks, Ivan Král a další

ŽIVOT BUDE LEPŠÍ! S JANEM NEDVĚDEM?

Obvykle je na světě prvně skladba, která se až posléze doplní vhodným vizuálem. Honza Nedvěd, kterého můžete znát jako frontmana kapely Bek Offis, to ale udělal přesně naopak! Nejprve ve slunném Španělsku nahrál letní plážový klip a až potom ho doprovodil hudbou. Tento nestandardní postup se mu ale velmi osvědčil. Však posuďte sami. 

RADOSTI BĚŽNÉHO ŽIVOTA S JUSTINEM TIMBERLAKEM

Zvolit lidskou radost a štěstí jako koncept nového klipu zní jako klišé velikosti pozorovatelného vesmíru. Nicméně ne tehdy, když se toho zhostí Justin Timberlake. Hravou skladbu Can't Stop The Feeling doprovází záběry lidí, kteří jsou šťastni a neváhají se o tento pocit podělit s okolním světem. Možná je to inspirace pro všechny bručouny, co ráno míjíte cestou do školy či práce.

VIDEO: Justin Timberlake zatoužil po jednoduchém letním hitu

MACKLEMORE A JEHO BIZARNÍ TANEČKY

Hodně rapperů má své klipy plné pouličních tanců ve stylu amerických ghett. Macklemore se na to podíval trochu jinak - protože, komu to ve videoklipu tančí důchodci breakdance? Americký umělec zřejmě razí filosofii, že život je moc krátký na to, aby se bral vážně. Přesně tuhle myšlenku zhmotnil ve vizuálním doprovodu skladby Dance Off.

vložte odkaz, text nemažte

JAKE BUGG VE SPÁRECH LÁSKY

Co by tak mohlo sužovat mladičkého zpěváka Jakea Bugga jiného než ty proklaté ženy, co tak tuze rády lámou srdce. Intimní skladba Love, Hope and Misery je ukázkou jeho nové připravované desky s názvem On My One, které se budou moci jeho fanoušci a příznivci dočkat už během června. Jake nám ji zahraje i naživo - nejprve v srpnu na festivalu Trutnoff a pak v listopadu na samostatném koncertu v Praze. 

ALICIA KEYS A JEJÍ TANEČNÍ ČERNOBÍLO

Zpěvačka Alicia Keys má v plánu vydat už své šesté studiové album. Nicméně se o něm neví zhola nic, a tak si to čekání můžeme zkrátit novým singlem In Common. K němu samozřejmě doplnila i působivý černobílý klip, který potěší všechny příznivce neobvyklých tanečních kreací. Zpěvačka každopádně vyzkoušela něco jiného, než je pro její tvorbu typické. Jestli jí to vyšlo, posuďte níže. 

AUDIO: Alicia Keys nestojí na místě. V novém singlu vás nečekaně roztančí

POTĚŠME SVÁ SRDCE S RACHEL PLATTEN

Americká zpěvačka Rachel Platten novém klipu zprostředkovala několika párům nevšední zážitek. Jejich úkolem bylo po dobu poslechu skladby jen tak sedět naproti své drahé polovičky a koukat jí do očí. Výsledkem je koncentrovaná láska! Jen těžko se budete bránit potutelnému úsměvu. Píseň Better Place je ze zpěvaččiny zatím poslední desky, která vyšla na začátku tohoto roku.

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít