VIDEO: Finalistka Eurovize Gabriela Gunčíková zapěla Švédům hit AC/DC Highway To Hell

Vydáno 13.05.2016 | autor: Josef Martínek

V letošním ročníku Eurovision Song Contest se Gabriela Gunčíková prezentuje popovou baladou, v srdci ale zůstává hlavně rockerkou. Fanouškům ve švédském Hard Rock Café, kam přišla zazpívat po svém postupu do finále, totiž předvedla i nejznámější hit AC/DC.

VIDEO: Finalistka Eurovize Gabriela Gunčíková zapěla Švédům hit AC/DC Highway To Hell Gabrielu Gunčíkovou čeká v sobotu finále Eurovize

Gabriela Gunčíková sáhla kromě své soutěžní písně, která ji v pořadí prvního semifinále vynesla do postupové desítky, i po megahitu z dílny AC/DC. Ten už přitom v minulosti mnohokrát zpívala na svých koncertech, takže pro ni v repertoáru rozhodně není novinkou. Gábina se ostatně předělávek skladeb od rockových legend nikdy nebála. Vždyť v SuperStar v roce 2011 zpívala songy od Bon Jovi, Scorpions, Europe, Queen a dalších ikon. Nakonec skončila na druhém místě.

Tajemství úspěchu: 5 důvodů, proč Gabriela Gunčíková postoupila do finále Eurosongu

Finále letošní Eurovize proběhne ve švédském Stockholmu tuto sobotu 14. května. Gabriela Gunčíková je prvním českým zástupcem, kterému se do něj povedlo ze semifinále postoupit. O tom, jak s písní I Stand dopadne, vás samozřejmě budeme informovat.

vložte odkaz, text nemažte

4,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít