VIDEO: Lucie na začátku kariéry i v šatně po koncertu Rolling Stones. Příběh jedný kapely jde do kin

Vydáno 07.07.2016 | autor: redakce

Skupina Lucie se poprvé představí i na plátnech kin v celovečerním filmu Lucie: Příběh jedný kapely. Nevídaná cesta časem, čtyři životy plné hudby v jednom z největších českých dokumentárních projektů tohoto roku. Premiéru měl film na festivalu v Karlových Varech, 7. července vstupuje do kin. Podívejte se na ukázky. 

VIDEO: Lucie na začátku kariéry i v šatně po koncertu Rolling Stones. Příběh jedný kapely jde do kin Lucie na nedávném koncertě v Edenu, kam přišlo 30 tisíc lidí. Foto: Mirek Valenta

Jak vznikaly jejich nejznámější hity? Co se dělo v zákulisí? Příběh třiceti let kapely Lucie vypráví dosud nezveřejněné záběry pořízené samotnými členy kapely a záznamy, o kterých si všichni mysleli, že už ani neexistují. Otevřené zpovědi členů kapely nakreslí portrét čtyř výrazných osobností, které spolu leckdy nedokázaly sedět v jedné místnosti, přesto se potkávají na jednom jevišti. Příběh jedný kapely ukáže Lucii ve všech jejích náladách.

TOP 8 největších hitů Lucie: Zpívali o drogách, panictví i nechráněném sexu

Robert Kodym: "Já bych to přirovnal k malířství. Je to jako kdyby všichni malovali do jednoho obrazu." "Ale do tvýho..." dodává David KollerLucie: Příběh jedný kapely je filmovou afterparty, která v kinech bezprostředně naváže na velké koncerty pořádané v červnu 2016 k třicátým narozeninám skupiny.  

vložte odkaz, text nemažte

Unikátní záběry a výpovědi ve filmu mapují dramatický život, který s hudebním úspěchem souvisí. Od strmé cesty vzhůru přes krize, skandály, přerušování činnosti, vylučování členů ze skupiny až po společný triumfální návrat na pódia.

tz, jm

Témata: Lucie, Příběh jedný kapely, 30 let, David Koller, Robert Kodym, P.B.CH., Michal Dvořák

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít