VIDEO: Metallica zdraví s novou hudbou ze studia, diskografii rozšíří už za pár dní

Vydáno 04.11.2016 | autor: redakce

Vydání nového alba skupiny Metallica je za dveřmi! Po osmiletém čekání od poslední řadovky Death Magnetic se fanoušci dočkají už 18. listopadu, kdy vyjde novinka Hardwired... To Self-Destruct. K dispozici je už třetí singl. 

VIDEO: Metallica zdraví s novou hudbou ze studia, diskografii rozšíří už za pár dní Metallica má početnou základnu fanoušků i v novém miléniu

Ve skladbě Atlas, Rise nepřekvapuje Metallica ani hudebně, ani vizuálně. Klip vznikl ze záběrů ve studiu, kde kapela připravovala své dlouho očekávané desáté studiové album. Konzervativní fanoušek tak bude uspokojen, ten progresivní nikoli. 

Nová alba v listopadu vydávají Metallica nebo Bruno Mars, koncerty v Praze odehrají Placebo či Elton John

Metallica na svůj nový materiál láká už od léta, kdy představila první singl Hardwired. "Už se těšíme jako blázni, abychom mohli se všemi svými kamarády ve světě sdílet naše nové skladby. Posledních osmnáct měsíců jsme to rozjížděli ve studiu s Gregem i bez něj a zas nakopávali naše tvůrčí motory. Hraní nové hudby, ponoření se zas do toho všeho, co milujeme na světě ze všeho nejvíc... takže se připoutejte... UŽ SE TO BLÍŽÍ!" hlásil tehdy za kapelu Lars Ulrich. 

vložte odkaz, text nemažte

Album Hardwired... To Self-Destruct nabídne na dvou discích celkem 12 skladeb, k dispozici bude na CD, vinylu, digitálně i ve speciální deluxe edici. Vyjde 18. listopadu.

Témata: Metallica, Hardwired... To Self-Destruct, rock, metal, Lars Ulrich, James Hetfield, nové desky

2,50

čtenáři

hlasuj
zavřít