VIDEO: Nick Cave & The Bad Seeds lákají na novou desku první písní, fanoušky zvou i do kina

Vydáno 02.09.2016 | autor: redakce

O novém studiovém albu Nicka Cavea a jeho The Bad Seeds s názvem Skeleton Tree, které vyjde příští pátek 9. září, jsme vás už informovali tady.V předvečer vydání desky jde do kin i tématický film. Jmenuje se One More Time With Feeling a bude možné jej v kinosálech spatřit jen tento jediný večer (seznam českých kin, kam na snímek můžete zajít, najdete tady. První klip vám přinášíme v článku. 

VIDEO: Nick Cave & The Bad Seeds lákají na novou desku první písní, fanoušky zvou i do kina Nick Cave vydává nové album už za pár dní

I přesto, že bylo oznámeno, že z nového alba nemůžeme očekávat předem žádný singl, abychom celé nové album poprvé slyšeli až v kině, první klip už jako ochutnávka vypuštěn byl. Jedná se o píseň Jesus Alone a obrazový doprovod byl vzat právě z nadcházejícího filmu. Navnadit se na atmosféru snímku i celé nové desky, můžete níže.

TOP 10 nejočekávanějších alb podzimu: Rockeři vyhlíží Green Day i Metalliku, v popu udeří Lady Gaga

Vzhledem k tragické události v rodině zpěváka (úmrtí patnáctiletého syna po nešťastném pádu z útesu) bychom skutečně neměli očekávat skladby veselé a radostné, což novinková skladba dokazuje. Jak bude celé album znít se nechme překvapit, už teď je ale jasné, že zvukově i náladou bude připomínat převážně poslední řadovku Push The Sky Away.

vložte odkaz, text nemažte

Album Skeleton Tree je možné předobjednávat na CD, vinylu nebo digitálně na www.nickcave.com, níže uvádíme tracklist:

1. Jesus Alone
2. Rings of Saturn
3. Girl in Amber
4. Magneto
5. Anthrocene
6. I Need You
7. Distant Sky
8. Skeleton Tree

text: Aleš Lochman

Témata: Nick Cave, The Bad Seeds, Skeleton Tree

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít