VIDEO: Robbie Williams vloguje i z Prahy a přináší klip k nové písni

Vydáno 09.11.2017 | autor: Filip Pešta

Deska "šuplíkovek" britské popové ikony s názvem Under The Radar Volume 2 už je za dveřmi a s ní je tu po skladbách Eyes On The Highway a Go Mental závěr singlové trilogie s názvem Run It Wild. Zároveň se v jednom z Robbieho vlogů vrátíme v čase do pražských Letňan.

VIDEO: Robbie Williams vloguje i z Prahy a přináší klip k nové písni VIDEO: Robbie Williams vloguje i z Prahy a přináší klip k nové písni

Třetí singl sršící energickým pop-rockovým zvukem je podle zpěvákových slov "jedna z věcí, kterou jsem chtěl strašně dát do setlistu k minulému albu Take The Crown. Bohužel se nevlezla ani na album, ani na setlist k tour. Přesto tu písničku miluju."

BLOG: Robbie Williams v Praze - Když se celoživotní zážitek ztratí na rozmazaných displejích telefonů

Jednoduchý, černobílý vizuál natočený tzv. "na honem" někde ve volné chvilce nabitého tour programu k albu Heavy Enterteinment Show zobrazuje Robbieho ležícího na lehátku, zatímco si nechává opravovat svoje kérky od svého dvorního tatéra. Při některých záběrech by si nejeden člověk pomyslel, že to muselo bolet jako čert.ROBBIE VLOGUJE I Z PRAHY


Sedmnáctá epizoda backstage série vlogů trefně nazvaná Vlogie Williams nás zavede nejdříve do Litvy, odkud se přesouváme přímo do Prahy. Robbie zde mluví hlavně o možnosti, kterou poskytl jednomu mladému páru - konkrétně možnost, díky které může Chris požádat svoji přítelkyni přímo na pražském pódiu o ruku.

Robbieho vlogy jsou plné rozhovorů se členy kapely, zajímavých míst a nejrůznějších kapelových i jiných gagů. Můžete vidět rozezpívávání před koncertem, Robbieho otce hodnotícího vejce benedikt v každém z hotelů a mnoho dalšího.

text: Filip Pešta

Témata: Robbie Williams, Heavy Entertainment Show, Under The Radar Volume 2

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít