VIDEO: Šestihodinová party Žebříku v deseti minutách

Vydáno 30.03.2016 | autor: Josef Martínek

Vítěze 24. ročníku ankety Žebřík už nějakou dobu známe, nyní je čas si připomenout sestřih toho nejzajímavějšího, co bylo v Plzni k vidění. Reportáží televize Óčko vás provede Tereza Tobiášová, letošní Žebřík vám přinesl magazín iREPORT ve spolupráci se Samosebou.cz a dalšími partnery. 

VIDEO: Šestihodinová party Žebříku v deseti minutách Na Žebříku vystoupili i Mydy Rabycad. Foto: Petr Tibi

V desetiminutovém sestřihu si můžete připomenout vítěze domácí části a dojde i na rozhovory se zúčastněnými. Tereza Tobiášová zjišťovala, jak se po převzetí cen cítili Slza, Thom Artway, Mandrage, Marek Taclík či Ewa Farna. Její pozornosti ale neunikl ani moderátor Tomáš Hanák, který letos už potřetí provázel vyhlášením v tandemu s Barborou Polákovou. 

ŽEBŘÍKÁNÍ: Chinaski hráli i v bordelu, Tomáš Klus se chystá zpět na pódia

Hudební ceny Žebřík jsou pravidelně udělovány od roku 1992, letos tedy proběhl jejich 24. ročník. V hlasování fanoušků tentokrát zvítězili Kryštof, Slza, Barbora Poláková, Tomáš Klus, Aneta Langerová, Thom Artway, festival Hrady.cz a film Padesátka. Speciální ocenění magazínu iREPORT převzali No Name, za Průser roku považují hlasující Ortel

Díky spolupráci se serverem Samosebou.cz se letos Žebřík opět zapojil do třídění odpadu. Součástí záznamu tedy bude i anketa mezi muzikanty a fanoušky právě o třídění odpadu.

text: Josef Martínek, foto: Petr Tibi, video: Lure Productions

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít