Zaz budou v Praze předskakovat Emma Smetana a Ondřej Ruml, v Ostravě Elis

Vydáno 25.11.2015 | autor: redakce

Francouzský zázrak Zaz se po roce opět vrací do České republiky. Pražské Forum Karlín obsadí ve dnech 29. a 30. listopadu hned dvakrát, poté se 1. prosince ukáže i v Ostravě. Předskokany budou Emma Smetana, Ondřej Ruml a Elis. 

Zaz budou v Praze předskakovat Emma Smetana a Ondřej Ruml, v Ostravě Elis Zaz v pražském Foru Karlín v roce 2014. Foto: Mirek Valenta

Zaz k nám míří v rámci krátkého turné, během kterého odzpívala 4 koncerty v Japonsku a v těchto dnech pak třikrát koncertuje v sousedním Polsku. První pražský koncert je již řadu týdnů beznadějně vyprodaný, ovšem na koncert druhý ještě několik desítek vstupenek zbývá. Totéž platí pro Ostravu.

LIVE: Jazzová evangelistka Zaz s energií hurikánu

Zpěvačka vystoupí za doprovodu své osmičlenné kapely na dosud nevídané scéně, která je přepravována ve 2 kamionech. Její technický doprovod čítá 16 lidí.  Zaz si jako hosty svých koncertů vybrala na neděli 29. listopadu Emmu Smetanu, která vydá v únoru 2016 album s Jiřím Burianem, na pondělí 30. listopadu Ondřeje Rumla a v úterý 1. prosince to bude Elis, která Zaz předskakovala také na loňském koncertu v Praze.

Francouzská šansoniérka koncertovala v České republice třikrát i loni, tehdy vystupovala na festivalu Colours Of Ostrava a poté dobyla i Prahu a Brno. Její nahrávky u nás tradičně patří k nejprodávanějším. 

tz, jm, foto: Mirek Valenta

zavřít