BIZÁR TÝDNE: Kdo nazpíval nejhorší coververzi Nirvany? Zpěvák Puddle Of Mudd

Vydáno 22.04.2020 | autor: redakce

Je to podobné jako úspěchem alba Nevermind, které na první příčku americké hitparády nenápadně stoupalo čtvrt roku. Záznam akustické coververze písně About a Girl od kansaské post-grungeové kapely Puddle Of Mudd visí na internetu od ledna, živo je kolem něj ale až v poslední době.

BIZÁR TÝDNE: Kdo nazpíval nejhorší coververzi Nirvany? Zpěvák Puddle Of Mudd BIZÁR TÝDNE: Kdo nazpíval nejhorší coververzi Nirvany? Zpěvák Puddle Of Mudd

Nečekanou popularitu videu vysloužil výkon zpěváka Wese Scantlina, který při snaze imitovat Cobainův výraz očividně trpí. Hlas mu často přeskakuje, ve snaze trefit se do tónu vypadává a chrčí víc, než by bylo příjemné. Zbytek kapely mezitím hledí do země a snaží se nepropuknout ve smích. 

NIRVANA: Kurt Cobain zažehl černou záři nad popem. Z jeho odkazu těží Billie Eilish i rapper Lil Nas X

V sekci komentářů se objevily různé názory. Někdo tvrdí, že se Scantlin originálu celkem blíží, jen to zní, jako by Cobain byl zrovna znásilňován kaktusem. Jiní si stěžují, že když už se zdálo, že rok 2020 nemůže být horší, objeví se Puddle Of Mudd.

Wes Scantlin na kritiku reagoval na Instagramu kapely slovy, že "závist je toxická a toxičtí lidé jsou ztrátou času." Zdůraznil také, že tohle je nejvíc, co v současné době dokáže, a na ničem jiném nezáleží.

Zpěvák tím pravděpodobně naráží na posledních deset let, během nichž byl několikrát zatčen a v životě se mu dvakrát nedařilo. Novou kapitolu začal psát s albem Welcome to Galvania, které Puddle Of Mudd, v češtině Louže bahna, vydali loni. 

A jelikož špatných zpráv je všude kolem dost, dnešní bizár zakončíme pozitivně. Když je Scantlin ve formě a netlačí tolik na pilu, některé skladby od Nirvany dokáže přednést celkem obstojně.

red

Témata: Puddle of Mudd, Nirvana 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít