Ceny MTV EMA v Miláně sesbíral Justin Bieber

Vydáno 26.10.2015 | autor: redakce

Evropská mutace televizních cen MTV zná své vítěze. Ceny byly předány v italském Miláně 25. října a nejvíc si jich odnesl Justin Bieber. Kanadský zpěvák triumfoval hned pětkrát a vyfoukl tím pozornost hlavní favoritce večera Taylor Swift. 

Ceny MTV EMA v Miláně sesbíral Justin Bieber Justin Biber si z Milána odváží 5 cen

Swift si po triumfu na srpnových Video Music Awards brousila zuby i na vítězství u evropských fanoušků. Nakonec ale získala jen jednu trofej - za Song roku, kterým se stal její hit Bad Blood. Jinak ale kraloval Bieber - uspěl v kategorii mužů, dále za nejlepší spolupráci, nejlepší vzhled, nejvěrnější fanoušky a rovněž byl vyhodnocen jako nejlepší celosvětový umělec.

Ceny MTV ovládla Taylor Swift, Kanye West oznámil kandidaturu na prezidenta

O Bieberovi bylo v posledních měsících slyšet v souvislosti s úspěchem singlu What Do You Mean?, který ovládl hitparády v USA i Velké Británii, byl ale i vděčným objektem bulváru. Nedávno byl totiž zvědavými paparazzi zachycen úplně nahý.

Videem roku se stal klip Downtown dvojice Macklemore & Ryan Lewis, dvě sošky si odnesl Ed Sheeran, který celý večer moderoval. Zabodovali i One Direction, Nicki Minaj, Rihanna, Lana Del Rey a další.

MTV, jm

 

 

 

zavřít