David Bowie bude mít v Londýně sochu červeného blesku. Přispět na ni můžete i vy

Vydáno 24.02.2017 | autor: redakce

V londýnském Brixtonu zřejmě vyroste velká socha červeného blesku, která má připomínat výjimečný talent Davida Bowieho. Nejdříve se ale musí nashromáždit dostatek financí, přispět můžete v crowdfundingové kampani i vy. 

David Bowie bude mít v Londýně sochu červeného blesku. Přispět na ni můžete i vy David Bowie bude mít v Londýně sochu červeného blesku. Přispět na ni můžete i vy

Cílová částka ikonického pomníku, který by měl stát jen pár ulic od místa, kde se David Bowie narodil, byla stanovena na 990 000 eur. Přispět mohou zájemci do 21. března. Projekt je teprve v začátcích, proto je dosud vybráno jen kolem čtyř procent požadované sumy. 

David Bowie získal posmrtně dvě Brit Awards, Chris Martin vzdal hold Georgi Michaelovi

Pokud byste se rozhodli na Bowieho památník nějaké peníze přihodit, můžete si samozřejmě vybrat také odměnu. K mání jsou upomínkové předměty v podobě knih, přívěsků, triček, ale třeba i zmenšená replika sochy. Do kampaně se můžete zapojit zde.

vložte odkaz, text nemažte

David Bowie zemřel loni v lednu ve věku 69 let. Rakovině podlehl pouhé dva dny po vydání své ceněné desky Blackstar. Za tu dostal tento měsíc posmrtně čtyři Grammy a dvě Brit Awards. 

Témata: David Bowie, červený blesk, památník, rock

zavřít