Mirai po tragické události v rodině bubeníka přesouvají termín vydání desky i společné turné s Poetikou

Vydáno 22.09.2017 | autor: redakce

Vzhledem k tragické události v rodině Šimona Bílého, bubeníka kapely Mirai, jehož žena minulý týden zemřela, bylo vydání debutového alba Konnichiwa přesunuto z 29. září na 20. října. Společné turné Mirai a Poetiky se uskuteční místo října na jaře 2018. Prohlášení kapely si přečtěte níže.

Mirai po tragické události v rodině bubeníka přesouvají termín vydání desky i společné turné s Poetikou Mirai po tragické události v rodině bubeníka přesouvají termín vydání desky i společné turné s Poetikou

"Děkujeme všem za neuvěřitelnou podporu a pochopení v tomto podivném období. Vzhledem k tomu, že se šíří i spousta nepřesných informací, chtěli bychom tímto vše uvést na pravou míru. Nadcházející turné s kamarády z Poetika přesouváme na jaro 2018. Termíny zveřejníme hned, jakmile je dojednáme. Bude-li to možné, vstupenky zůstanou v platnosti a bude možné je uplatnit v náhradním termínu.

VIDEO: Mirai natočili nový klip v Japonsku. Singlem Pojď, zapomenem ohlašují první desku a turné s Poetikou

Přáním Šimona bylo zahrát alespoň jeden koncert plánovaného turné, který by chtěl věnovat naší kamarádce a jeho ženě Denise. Ten proběhne 31.10. 2017 v pražském Lucerna Music Bar a bude zároveň křtem alba Konnichiwa. Oficiální vydání alba taktéž přesouváme, a to na 20. 10. 2017.

V závislosti na stavu Šimona se pokusíme dostát většině slíbených závazků, a tím nejbližším je vystoupení pro Světlušku 21.10.2017, kde bychom měli zahrát jednu píseň. Věříme, že to bude lepší a lepší, a že čas zahojí rány, které osud Šimonovi a nejbližším přinesl.

Pro následující měsíc přerušujeme veškerou kapelní činnost a věříme v brzký návrat. Velký dík patří klukům z Poetiky, kterým tato událost taky ovlivnila nejbližší budoucnost. Stojíte při nás a jste skvělí...

Kapela Mirai"

Témata: Mirai, Poetika, Konnichiwa

zavřít