Fingers Up potěší nejen hudbou, ale i komfortem: Čeká vás bezkontaktní placení a bazén

Vydáno 23.06.2016 | autor: redakce

Festival Fingers Up jde s dobou a svým návštěvníkům se snaží nabízet stále něco nového a cool. Letošní ročník bude bezkontaktní: v areálu festivalu bude možné kromě hotovosti platit také platební kartou. Fingers Up proběhne 8. a 9. července v Morava Campu v Mohelnici. Hudební program láká například na Swim Deep, PSH, Tata Bojs a mnoho dalších zajímavých jmen.

Fingers Up potěší nejen hudbou, ale i komfortem: Čeká vás bezkontaktní placení a bazén Fingers Up nabídne kromě hudby i bazén. Foto: www.klapper.cz

"Platební karty s sebou," upozorňuje hlavní pořadatel Petr Elgner. V rámci spolupráce vybaví společnost MasterCard všechna prodejní místa platebními terminály. "Bezkontaktní platební karty si nacházejí své místo ve stále nových oblastech, pronikají do dopravy či na stadiony. Jsme rádi, že nyní se díky Fingers Up dostávají i na hudební festival," doplňuje Martin Dolejš, Head of Commerce Development Czech Republic & Slovakia, MasterCard. "Lidem to přináší jen výhody, platba je rychlejší a pohodlnější, výrazné pohodlí to nabídne zahraničním návštěvníkům, kteří tak nemusejí řešit problém s výměnou hotovosti za domácí měnu."

Fingers Up 2016: Swim Deep, Holy Esque, Kamp! i Tata Bojs a KLARA.

"Od letošního roku nemusí návštěvníci řešit starosti s hotovostí. Pokud jim peníze dojdou, mohou zaplatit jednoduše kartou. Zároveň u sebe nemusí mít příliš vysokou hotovost, aby ji třeba někde neztratili. Věřím, že to mnozí ocení. Naším cílem je kromě jedinečného hudebního programu zajišťovat co nejkvalitnější servis a těší nás, že MasterCard nás posouvá zas o krok dál," říká Elgner.

VODA, ATRAKTIVNÍ PROSTŘEDÍ I SKVĚLÁ HUDBA

Fingers Up si své návštěvníky podmaní atraktivním prostředím. Jedinečnou atmosféru navodí festivalová výzdoba, která zpříjemní náladu v denních i nočních hodinách, kdy se celý festival rozzáří. K létu patří i voda! A ta na Fingers Up rozhodně nechybí. Součástí areálu je velký bazén, jež návštěvníkům zaručeně poskytne luxusní osvěžení. "O neobyčejnou festivalovou pohodu se navíc postará blízká Urban Wave stage, odkud budou znít DJ´s sety. Fanoušci tak mohou sledovat hudební show přímo z bazénu," komentuje Elgner.

vložte odkaz, text nemažte

Hlavním headlinerem šestého ročníku bude kapela Swim Deep (UK). Dále se představí Pleasure House (UK), projekt My Baby (NL) nebo KAMP! (PL).  Z českých jmen zahrají Tata Bojs, PSH, KLARA., Voodooyoudo, VR/Nobody, No Distance Paradise, LUNO. We On The Moon, Smrtislav a I Love You Honey Bunny. Slovenskou scénu zastoupí NVMERI. A z DJ´s vystoupí Kay, Alyaz, WZ a Chef3000.

PROGRAM ZPESTŘÍ WORKSHOPY

Kromě hudby nabídne Fingers Up workshopy, festival bude opět plný sportovních i gurmánských zážitků. Ve street art zóně se pak každý může stát umělcem a objevit svůj talent. Fingers Up je plný zábavy!

Předprodej probíhá na webu festivalu nebo v síti GoOut.cz, vstupenky je možné koupit také přímo do mobilu. Cena v předprodeji je 590 Kč.

tz, jm, www.klapper.cz

Témata: Fingers Up, Mohelnice, letní festivaly, Swim Deep, Vladimir 518, KLARA., Tata Bojs, Smrtislav, I Love You Honey Bunny, PSH, No Distance Paradise, We On The Moon

zavřít