Fingers Up v Mohelnici ukázal Swim Deep, Tata Bojs i PSH, nabídl ale i bazén a sport

Vydáno 12.07.2016 | autor: redakce

Morava Camp v Mohelnici se 8. a 9. července proměnil na festivalové městečko. Dramaturgie festivalu staví na indie a alternativních interpretech, čímž se od ostatních českých festivalů vymezuje. Fingers Up spojuje muziku, sport a umění. Headlinerem byla skupina Swim Deep (UK), fanoušky však strhly i české hvězdy jako PSH či Tata Bojs.

Fingers Up v Mohelnici ukázal Swim Deep, Tata Bojs i PSH, nabídl ale i bazén a sport Fingers Up vyniká hlavně pohodovou atmosférou

Fingers Up je festival, co má atmosféru. Potrpí si na design a dekorace. Hned po vkročení za brány pohltí hudební fajnšmekry mimořádným prostředím. Podmaní si nejen éterické duše a snílky. Návštěvníci i samotní umělci se zde cítí jednoznačně příjemně a pohodově. Hlavní zábavou je ovšem hudební program.

Fingers Up potěší nejen hudbou, ale i komfortem: Čeká vás bezkontaktní placení a bazén

DIVÁKY BAVILA ELEKTRONIKA I INDIE

Páteční den patřil především Swim Deep (UK), kteří fanouškům naservírovali set tzv. B-Town scény. V Česku se objevili po třech letech. Další zahraniční hvězdou byli KAMP! (PL), ti českému publiku poslali dávku elektronického rytmu. Dvoudenní hudební jízdu zahájila parta I love You Hanny Bunny. Velkým hudebním zážitkem byl projekt Kláry Vytiskové KLARA. Dokázala, že se svou skupinou patří na velká podia a představila svou desku Home. Z dalších českých jmen vystoupila skupina LUNO v čele s éterickou Emou Brabcovou. Skvělý výkon podali indie-rockový No Distance Paradise a duo VR/Nobody. Večírek zakončil svým setem Kay.Sobotní program odstartovala skupina Metronome Blues, poté následoval brněnský projekt VOODOOYOUDO. Temný rock naservírovala skupina Smrtislav. We on the Moon zaujali posluchače svou energií a drivem, v čemž pokračovala parta Pleasure House (UK). PSH vyslali publikum na planetu Orion. Ze Slovenska dorazilo melodické trio NVMERI. Pozornost na sebe strhla voodoo parta My Baby (NL). Večer pak patřil Tata Bojs, kteří si umí získat zájem posluchačů. Celý dvoudenní večírek pak zakončila trojice DJ´s SAPYENS RECORDS: ALYAZ, WZ, CHEF3000.

vložte odkaz, text nemažte

NECHYBĚLY KVĚTINOVÉ ČELENKY ANI SPORT

Hudební line-up doplnily přednášky a workshopy. Zájem byl například o workshop na výrobu cool květinových čelenek v chill out zóně MasterCard, která návštěvníky vnesla do květinové oázy. Květinové čelenky udělaly radost mnoha slečnám. Nechyběly ani sportovní aktivity - longboard, paddleboard, slackline, bumperball. Jedním z největších lákadel byl samozřejmě bazén, který je součástí areálu. V parných dnech je doslova k nezaplacení. Pánům pak nachystal překvapení v podobě vystoupení pool dance. Nové outfity i festivalový merchendise nabídl stylový show room ZOOT v jedné z chatek campu.Fingers Up je průkopníkem bezkontaktního placení. Kromě jiného, se na něm dá dobře i zdravě najíst. K dostání byly home made limonády, vegetariánská a veganská jídla, burgery a mnoho dalších specialit.

tz, jm, foto: Jan Kuča, Kateřina Marková

Témata: Fingers Up, Swim Deep, PSH, Klára Vytisková, Tata Bojs, Smrtislav, I Love You Honey Bunny, festivaly

zavřít