Lucie přesunula open air koncert v Plzni, vystoupí v jiném termínu

Vydáno 23.03.2016 | autor: redakce

Plzeňský koncert Lucie se z produkčních a logistických důvodů přesouvá do jiného termínu. Místo 16. červno kapela v Amfiteátru Lochotín vystoupí o den později. Zakoupené vstupenky jsou platné. Kdo by je chtěl přesto vrátit, má možnost v místě zakoupení do 31. května. 

Lucie přesunula open air koncert v Plzni, vystoupí v jiném termínu Lucie se v létě vrátí na pódia

V červnu a červenci 2016 se Lucie představí na třech exkluzivních koncertech pod širým nebem v Čechách a na Moravě a jednom halovém na Slovensku. Dá se předpokládat, že kostrou koncertů budou především zásadní skladby dlouholeté a úspěšné kariéry skupiny a řada narozeninových překvapení. Lucie a její tým v současné době pracují na vizuální i zvukové podobě těchto koncertů. Sérií československých koncertů oslaví 30. výročí od svého prvního koncertního vystoupení.

VIDEO: Třicetiletá Lucie představuje nový klip k hitu Amerika

Lucie se s plnou parádou vrátila na pódia v roce 2014, kdy byl o jejich koncerty obrovský zájem. Od té doby znovu vystupovala minimálně. Dá se tedy čekat, že ani letošní koncerty se o vysokou návštěvnost bát nemusí.

Letní open air turné začne 17. června v plzeňském Amfiteátru Lochotín, 24. června zahrají David Koller a spol. na brněnském Velodromu a 1. července v pražském Edenu. Součástí šňůry bude i jeden koncert na Slovensku - v bratislavské Incheba areně se však bude jednat o vystoupení v hale, nikoli pod širým nebem. 

tz, jm

zavřít