Návštěvníci koncertu AC/DC si stěžují na systém dobíjecích karet. "Omlouváme se," vzkazuje Live Nation

Vydáno 23.05.2016 | autor: redakce

Na šedesát tisíc fanoušků zavítalo v neděli 22. května do letňanského areálu na koncert AC/DC. Zatímco většina si jich show navzdory původním obavám z toho, jak zvládne roli zpěváka hostující Axl Rose, pochvalovala, systém nabíjecích karet u stánků s občerstvením sklízí samou kritiku. Na četné stížnosti reagovala na sociálních sítích pořádající agentura Live Nation.

Návštěvníci koncertu AC/DC si stěžují na systém dobíjecích karet. Axl Rose se představil fanouškům v Letňanech jako zpěvák AC/DC

Návštěvníci upozorňují, že výdejen karet bylo v areálu zoufale málo a nestíhaly zájemce odbavovat. Ve výsledku tedy systém bezhotovostního placení za občerstvení, který měl za úkol zamezit nekonečným frontám, přinesl ještě větší prodlevy a hněv fanoušků.

LIVE: AC/DC v Praze: Zkrocení zlého muže aneb Každý je nahraditelný

"Tyto karty byly jedinou kaňkou na jinak skvělém koncertě," líčí někteří z přítomných desítek tisíc diváků své pocity. Pořádající agentura Live Nation na to hbitě reagovala a fanouškům se omluvila.

vložte odkaz, text nemažte

"Za vzniklé problémy se všem omlouváme, v současné době celou situaci vyhodnocujeme a budeme se jí intenzivně věnovat. Rádi bychom tímto všechny návštěvníky koncertu, kteří měli s bezhotovostním systémem jakékoliv problémy požádali, aby se na nás obrátili - vše podorobně popsali do e-mailu, který lze adresovat na e-mailovou adresu info@livenation.cz. Děkujeme za pochopení," uvedla Live Nation na Facebooku.

jm, foto: Nicola Bernard

zavřít