TOP 5 videoklipů týdne (75.): Gwen Stefani se oddala barvám, další klipy je naopak ztrácí

Vydáno 23.02.2016 | autor: David Stoklas

Tento týden se hodně klipů odělo do černobílé. Barevnou smrští to však zachrání Gwen Stefani nebo plzeňští Teepee. Nebarevnou sekci zastupují Bryan Adams a americká kapela PVRIS. OK Go si pro změnu vyletěli zašpásovat s gravitací.

TOP 5 videoklipů týdne (75.): Gwen Stefani se oddala barvám, další klipy je naopak ztrácí Gwen Stefani natočila nový klip během reklamní pauzy Grammy

GWEN STEFANI JAKO MISTRYNĚ PŘEVLEKŮ

Gwen Stefani překypuje živelnou energií. Vidět tak můžeme vskutku energický a živý videoklip, kde je slavná zpěvačka v zajetí barev a tance. Nakonec dojde i na divokou jízdu na kolečkových bruslích. Více rozvernosti snad už ani není třeba. Zajímavostí je, že klip Stefani natočila během reklamní pauzy při předávání Grammy. 

AUDIO: Nastal čas pro comeback Gwen Stefani. V březnu vydá po deseti letech novou desku, tady je singl

Make Me Like You je už druhým singlem z jejího připravovaného alba This Is What The Truth Feels Like, jehož vydání se dočkáme 18. března. Gwen se poprvé sólově představí po dlouhých deseti letech. 

TEEPEE VE VÍRU BAREV

Také kapela Teepee se oddala barevnému deliriu. Emotivní skladba All I Want si snad ani nic jiného nezasloužila. Kombinace psychedelických scenérií a dojemných scén zkrátka funguje na první dobrou, tak proč hledat složitosti.

Plzeňská indie kapela momentálně dokončuje práce na novém albu. To se svého křtu dočká celkem dvakrát. 7. dubna vystoupí v Café V Lese v Praze a o dva dny později v plzeňském Divadle Pod lampou.

BRYAN ADAMS JAKO LOUTKA

Která z žen by nechtěla mít doma legendárního rockera Bryana Adamse? Jedna taková si ho uzmula v jeho novém videoklipu a dělá si s ním doslova co chce. Kanadskému zpěvákovi se to zpočátku moc nelíbí. Pak ale začne úřadovat stockholmský syndrom.

LIVE: Bryan Adams v Brně vzpomínal i dojímal

Bryan Adams momentálně stíhá kromě točení nových klipů i obšťastňovat své fanoušky na celosvětovém turné. Ti čeští bohužel pro tentokrát mají smůlu.

PVRIS SKRYTI V KOUŘI

Kdo by čekal, že vizuál k songu Smoke bude jasný jak letní den... Kdepak, kapela se rafinovaně ukrývá v temnotě kouře a divákům dopřává pouze dvě barvy. Výsledkem je atmosférický klip, který tak trochu připomíná dětská léta a hru na schovávanou.

PVRIS jsou americká rocková tlupa v čele s krásnou, ale nezkrotnou Lyndsey Gunnulfsen. Song Smoke je z jejich debutové desky White Noise, kterou vydali minulý rok.

OK GO SI PODMANILI GRAVITACI

OK Go jsou poměrně známí hravostí, se kterou chrlí jeden skvělý klip za druhým. Opět posouvají laťku o něco výše a nový videoklip nahráli v letadle při nulové gravitaci. Výsledek je opravdu zábavná a působivá podívaná. Bravo!

V roce 2014 vydali OK Go svoji čtvrtou studiovou nahrávku s názvem Hungry Ghosts. Deska dala k dispozici několik dalších songů, které si vysloužili povedené vizuály. Třeba ten k I Won’t Let You Down byl natočen dronem na jediný záběr.

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk
zavřít