TOP 5 videoklipů týdne: Jan Bendig s Milanem Peroutkou v chytlavém duetu i neveselí John Wolfhooker

Vydáno 12.11.2019 | autor: Andrea Štipčáková

S novým klipem přicházejí Jan Bendig společně s Milanem Peroutkou i skupina John Wolfhooker. IMT Smile se spojili s instagramovou hvězdou Nikol Štíbrovou. Ze zahraničí přispěli elektroničtí The Chainsmokers i rapový bůh Kanye West

TOP 5 videoklipů týdne: Jan Bendig s Milanem Peroutkou v chytlavém duetu i neveselí John Wolfhooker TOP 5 videoklipů týdne: Jan Bendig s Milanem Peroutkou v chytlavém duetu i neveselí John Wolfhooker


John Wolfhooker
o konci vztahu

John Wolfhooker se hlásí o slovo s novým singlem 313, který je doposud nejtvrdším počinem kapely. Text je o ukončení dlouhodobého vztahu. "Když jsme dávali dohromady materiál pro nové album, neprožíval jsem zrovna veselé období a psaní mi hodně pomáhalo tyto stavy ventilovat," uvedl zpěvák Martin Čupka. Videoklip byl sestříhán z koncertů skupiny a fanoušci si ji tak mohou užít v jejím přirozeném prostředí. O záběry se postarali David Keyns a Rusty Shepherd.

LIVE: John Wolfhooker dostali v zaplněné Akropoli fanoušky do kolen

 


Jan Bendig
s Milanem Peroutkou nahráli česko-romský duet

S novinkou přichází také Jan Bendig a Milan Peroutka, kteří nahráli česko-romský duet V myšlenkách. Chytlavá taneční píseň si vysloužila také svou vizuální podobu, která je neméně povedená. Zpěváci se v ní zdánlivě dělí o jednu ženu, příběh videa je pak doplněn několika tanečními čísly, které mu dodávají energii. O režii se postaral Lukáš Rejmon.

Perutě interview: Nejvíc na nás paří naše manažerka

 


The Chainsmokers
vsadili na černobílou

V pořadí šestý singl z desky World War Joy vydávají The Chainsmokers. Ke skladbě Push My Luck natočila skupina jednoduchý černobílý klip, který ji zachycuje při hraní na nástroje. Ačkoliv video nenabízí nic nového, diváka zaujme svým střihem. Na režisérskou židličku tentokrát usedl Steven Sebring. Skupina vystoupí příští rok v Praze. 


Kanye West navrhuje následovat Boha

Nový song Kanye Westa je o egu a o tom, jak zvládnout a být nápomocný ostatním v maximálním mediálním šrumci, který kolem rappera neustále je. V klipu můžete vidět jeho otce Raye. Song pochází z Westova nového alba Jesus Is King, které vyšlo 25. října. 


IMT Smile
nechávají zpívat Nikol Štíbrovou

Aby IMT Smile podpořili svůj pražský koncert naplánovaný na 19. listopadu, vydali klip Príliš osobná známosť s Nikol Štíbrovou. Ta zpívá v češtině i slovenštině. Skladba je ze soundtracku ke stejnojmennému filmu, ve kterém hraje hned několik českých herců - například Tatiana Vilhelmová nebo Eliška Balzerová.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: John Wolfhooker, Jan Bendig, Milan Peroutka, The Chainsmokers, IMT Smile, Kanye West

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít