VIDEO: Hurá! Mig 21 vyrážejí na turné. Zvou klipem od Davida Ondříčka

Vydáno 10.10.2018 | autor: redakce

V září natočili Mig 21 videoklip, jehož režie se ujal David Ondříček. Hurá! je podle slov kapely o vyjádření jakéhosi nečekaného, překvapivého štěstí. S novinkou před pár dny vyrazili na turné. 

VIDEO: Hurá! Mig 21 vyrážejí na turné. Zvou klipem od Davida Ondříčka VIDEO: Hurá! Mig 21 vyrážejí na turné. Zvou klipem od Davida Ondříčka

První klip pro Mig 21 natočil David Ondříček před sedmnácti lety, a to k jejich prvnímu velkému hitu Snadné je žít. "Jejich hudba je hravá a inspirativní. Nedávno jsem viděl jejich live vystoupení a neskutečně jim to šlape," vyznává se režisér Ondříček. "S Jirkou Macháčkem se známe od filmu Samotáři a spolupráce s ním je pro mne radost. Písnička Hurá v sobě mísí humor a emoce, a to je to, co miluju. Realizace byla dobrodružná, velice punková a po domácku,” dodává Ondříček. 

Jiří Macháček opět končil s hulením. Mig 21 ve vyprodaném Pekle v Plzni předvedli další nezapomenutelný koncert

Za kamerou stál Richard Řeřicha a nám nezbývá než dodat - tak hurá na turné. To proběhne ve třinácti městech, PRO Prahu si Migové přichystali hned trojici koncertů - 27. až 29. 11. v Lucerna Music Baru.

tz, Kateřina Nováková

Témata: Mig 21, Hurá!

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít