VIDEO: I když se Celeste Buckingham snaží, Christina Aguilera prostě není

Vydáno 29.10.2015 | autor: Josef Martínek

Celeste Buckingham se po svižném singlu Unpredictable rozhodla výrazně ubrat na tempu a tentokrát vsadila na intimní baladu. Do písničky i klipu Loving You vložila emoce z vlastní zkušenosti, neboť do hlavních rolí obsadila sebe a svého partnera Matěje Vávru. 

VIDEO: I když se Celeste Buckingham snaží, Christina Aguilera prostě není Celeste Buckingham a Matěj Vávra v novém videoklipu

"Písnička vznikla v době, kdy jsem byla zamilovaná, ale nejistá. Nevěděla jsem, kam mě ta láska povede, jestli nám to vydrží a jestli to celé nakonec bude stát za to. Cítila jsem se, jako bych se topila, a zároveň jsem i chtěla, ať mě to utopí. Byla jsem hluboce zamilovaná, a proto vznikla skladba Loving You,“ vysvětluje talentovaná Celeste.

VIDEO: Jsi trapná kráva! Celeste Buckingham se postavila haterům

Ač skladba dokazuje, že je Buckingham i výborná a osobitá autorka, píseň by se spíš vyjímala v repertoáru jiné zpěvačky. Podobně jako v případě loňské filmové balady Love In Your Soul se totiž ukazuje, že její hlasový rejstřík na pompézní gradace přece jen ještě nestačí. A v intimní poloze, která tu převládá, se zase nějak vytrácí její šmrnc, který dokáže prodat v temperamentních hitech z minulých dvou desek. 

Song Loving You by daleko lépe slušel třeba Christině Aguileře, která před pár lety doslova hypnotizovala přenádhernou baladou You Lost Me v podobném duchu. Celeste do tohoto typu písně přece jen potřebuje ještě nějakou tu životní zkušenost navíc. Při jejím mládí a talentu to ale jistě bude za pár let jinak.

text: Josef Martínek

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít