VIDEO: Omamná látka jménem Lana Del Rey účinkuje 11 minut

Vydáno 11.02.2016 | autor: Josef Martínek

Je sympatické, jak je Lana Del Rey tvrdohlavá. Zatímco její odpůrci nevydrží sledovat a poslouchat její éterické sténání ani standardní tři čtyři minuty, zpěvačka natáhla nový klip hned na jedenáct minut. Vizuálně tentokrát zpracovala píseň Freak z loňského alba Honeymoon. 

VIDEO: Omamná látka jménem Lana Del Rey účinkuje 11 minut Lana Del Rey pokračuje v éře alba Honeymoon

Videoklip Freak má až halucinogenní opar, Lana Del Rey se v něm neodvrátila od svého retro stylu a znovu dojde na její zasněné vzdechy. Tentokrát dokonce skončí v objetí se zpěvákem Fatherem Johnem Mistym, se kterým si už v nedávné minulosti vyjádřili vzájemný obdiv. Nakonec se v průběhu klipu dostaneme až pod vodní hladinu, kde si Lana s uměleckými záběry skutečně vyhrála. 

Vyděšená Lana Del Rey: Agresivní ruské fanynky se usídlily před jejím domem

Jestli se ptáte, jak se Del Rey podařilo klip natáhnout na 11 minut, když samotná písnička trvá zhruba třetinu, odpověď je jednoduchá - po jejím skončení se o hudební doprovod videa nenásilně stará Claude Debussy s Claire de Lune.

Deska Honeymoon Lany Del Rey pochází z loňského září. Zpěvačka s ní neslavila nějaké výrazné komerční úspěchy, evidentně se jí ale v jejím světě křehké melancholie zalíbilo a opouštět se ho nechystá. 

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít