Zpěvák Mandrage skončil v nemocnici, nadcházející koncerty se ruší

Vydáno 09.03.2016 | autor: admin

Nepříjemnou zprávu oznámila na svém Facebooku kapela Mandrage. Frontman Víťa Starý byl totiž hospitalizován v nemocnici. Ruší se proto vyprodaný středeční koncert v Brně i vystoupení o den později v Bratislavě. Za zdravotní potíže zpěváka může nejspíš cukrovka. 

Zpěvák Mandrage skončil v nemocnici, nadcházející koncerty se ruší Mandrage na nedávném koncertě v Karlových Varech. Foto: Jaroslav Noska

"Je nám to moc líto, všem se omlouváme, ale musíme prozatím zrušit dnešní vyprodaný koncert v Brně a i ten zítřejší v Bratislavě. Dnes ráno našeho zpěváka Víťu Starého hospitalizovali v nemocnici. Na vině je zřejmě cukrovka, moc bližších informací ale nemáme, jelikož nám lékaři ze zákona nesmějí nic říct. Jakmile se dozvíme více, budeme informovat, do té doby prosím buďte trpěliví, budeme opravdu informovat hned jak se něco dozvíme," uvedla plzeňská formace na sociální síti.

LIVE: S hity Mandrage poprvé zčernaly všechny kočky v Plzni

O zmíněná vystoupení by ale fanoušci přijít neměli, proběhnou v náhradních termínech. "Oba dva koncerty, Brno i Bratislavu, zatím odsouváme na neurčitý termín. Zakoupené lístky budou platit i v náhradním termínu. Ještě jednou se všem moc omlouváme, držíme Víťovi palce a děkujeme všem za totéž," uzavírají.

S přáním brzkého uzdravení se přidává i redakce iREPORTu.

Facebook, jm, foto: Jaroslav Noska, video: Jana Braunová

zavřít