AUDIO: ARAKADABRA! Arakain vyčarovali třetí ukázku z nového alba

Vydáno 22.02.2016 | autor: Nicola Bernard

Už 29. února vychází Arakainu nová deska ARAKADABRA. V oficiálním e-shopu kapely je však k sehnání už nyní. Zároveň završili počet ukázek z nového alba na tři - po skladbách Diesel a Stroj zveřejnili titulní Arakadabra.

AUDIO: ARAKADABRA! Arakain vyčarovali třetí ukázku z nového alba Arakain vydává nové album už za pár dní a hned poté vyjíždí na turné

Zatímco Diesel vypráví o silných mašinách, k nimž mají vztah oba z autorské dvojice Jan Toužimský/Jan Macků, Stroj na pozadí mírně strašidelného příběhu podotýká, jak zlé je zapomenout doopravdy žít. Ve třetí ukázce zabrousili naši nejznámější kovotepci do oblasti tajemna a kouzel, jako už v minulosti párkrát. Nečekejme však žádného Harryho Pottera - jejich kouzelník je šílený bledý dlouhovlasý alchymista, který "kdovíco v rauši vypije" a čaruje trochu naopak - "zlato mění v olověnej prach" . Zároveň však připomínají, že "kousek z jeho kouzel dříme v každým z nás".

AUDIO: Arakain vypustil do světa novou písničku. Potěší milovníky silných motorů

Arakain se od 4. března vydává na turné se spřízněnou kapelou Dymytry, začíná se v Polné. Dymytry o sobě v minulých týdnech dali vědět dvěma novými skladbami z připravované desky ARGONAUT - Dej Bůh štěstí a Věrni zůstanem, kde na přání skupiny dokonce nazpívala sbory hrstka vybraných, dobře zpívajících fanoušků.

Že rockeři nemají srdce? Honza Toužimský věnoval svůj řetězový stojan do dražby ve prospěch nemocných dětí

Arakain se na nové turné pilně připravuje i co se týče merchandise. Jak uvádějí na svém oficiálním Facebooku, kromě nové kolekce fanouškovských triček a dalšího textilního artiklu, který je k dostání už od podzimu, přibudou i nové suvenýry týkající se právě alba ARAKADABRA. 

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít