AUDIO: Kesha se svobody nevzdává a vydává i přes zákaz, komplicem jí je Zedd

Vydáno 29.04.2016 | autor: Daniel Košťál

Nejsou tomu ani dva týdny, co devětadvacetiletá Kesha překvapila svým vystoupením publikum festivalu Coachella, kde svými vokály doprovodila titulní skladbu Zeddova loňského alba True Colors. Následně se oba zavřeli do studia, aby tento moment zvěčnili. Nyní Kesha konečně přichází se svou první novou skladbou po třech strastiplných letech právních bitev o uměleckou svobodu.

AUDIO: Kesha se svobody nevzdává a vydává i přes zákaz, komplicem jí je Zedd Skladbu True Color Kesha představila už i živě

I když píseň není nová a vlastně ani její. Šušká se sice, že byla původně určena pro ni, nakonec ji ale pro Zedda nahrál Tim James. Mnohem zajímavější ale zůstává otázka, jak se dvojici podařilo oficiálně a legálně ke skladbě připojit jméno Kesha, protože zpěvačka po prohraném procesu stále nesmí vydávat bez svolení svého labelu Sony. Možná se jí někomu zželelo a získala od nich požehnání, možná hraje určitou roli fakt, že se jedná o pouhý cover. Za předpokladu, že vše skutečně legální je, a nevzniknou z toho další trable.

Soud rozhodl: Kesha musí nadále pracovat s Dr. Lukem, který ji údajně sexuálně zneužíval

Píseň True Colors je v Zeddově repertoáru poměrně zvláštní exemplář, který nesedí do jeho klasického EDM vzorce sloka-energický refrén-divoký drop (vlastně se vůbec nejedná o taneční píseň), a jako takový v původní verzi fanoušky příliš neoslnil. Kesha, pro kterou je skladba snad ještě zvláštnější, jí ale vdechla nový život a hloubku. Můžeme jen doufat, že jí píseň oplatí stejnou mincí a znovu nastartuje její kariéru.

vložte odkaz, text nemažte

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít