AUDIO: Návrat The Stone Roses po dvou dekádách! Poslechněte si comebackový singl

Vydáno 13.05.2016 | autor: redakce

Britští The Stone Roses se v průběhu osmdesátých a devadesátých let vyprofilovali v jednu z nejzásadnějších a zároveň nejúspěšnějších anglických kapel. V roce 1996 ale ukončili svou činnost a snad nikdo už nevěřil v návrat. Ten je ale konečně tady! Poslechněte si comebackový singl.

AUDIO: Návrat The Stone Roses po dvou dekádách! Poslechněte si comebackový singl The Stone Roses vydali poslední album před dvaadvaceti lety

Po reunionu v roce 2011 se dlouze spekulovalo i o nových nahrávkách, které následně potvrdil i frontman Ian Brown. Kapele to sice trošku trvalo, ale první signál, že návrat bude ve velkém stylu, je konečně tady. The Stone Roses po neuvěřitelných jednadvaceti letech představují nový singl s názvem All For One, který je zároveň předzvěstí plánovaného alba.

Za obnovením Stone Roses stojí fotbalista David Beckham

Dravý song, o jehož produkci se postaral Paul Epworth, jenž stojí i za úspěchy písní od Adele, Coldplay či Florence And The Machine, měl premiéru na BBC Radio 1. Dobyjí s ním The Stone Roses znovu srdce fanoušků?

vložte odkaz, text nemažte

Skupina má zatím na kontě pouze dvě řadová alba. Bezejmenný debut z roku 1989 i Second Coming, vydané o pět let později, však patří do výkladní skříně britské hudby. 

tz, jm

 

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít