Hodor z Hry o trůny představí v Roxy svůj DJ set

Vydáno 17.05.2019 | autor: Aleš Harazim

Na svou první návštěvu České republiky se chystá herec, producent a také jeden z nejplodnějších houseových DJů Zeleného ostrova. Kristian Nairn, který se též proslavil ztvárněním Hodora v seriálovém fenoménu Game Of Thrones, přiveze 21. června do pražské Roxy koncept Rave Of Thrones, který tematicky těží z aktuálně nejsledovanějšího seriálu HBO a zároveň představuje i více jak dvacetiletou DJskou kariéru tohoto přes dva metry vysokého Ira. Po několika turné po největších městech Spojeného království, USA a Austrálie se konečně dočká i Praha.

Hodor z Hry o trůny představí v Roxy svůj DJ set Hodor z Hry o trůny představí v Roxy svůj DJ set

Kristian Nairn má za sebou několik vlastních singlů, z nichž asi největší úspěch zaznamenaly loňský Bigger a pak letošní novinka Life Is Too Short. Svůj styl označuje jako "forward-thinking" house music. Jeho vytříbeného hudebního vkusu si mohli již dopřát v mezinárodních superklubech Amnesia, Cafe Mambo a Hakkasan a také na velkých tanečních festivalech, včetně belgického Tomorrowlandu nebo indického Sunburn festivalu.

Roxy zahájí letní sezónu na střeše akcí Rooftop Vol. 3

Video z Kristianova setu v Cafe Mambo v roce 2017 se stalo virálem napříč všemi hlavními platformami sociálních médií a zhlédlo jej než 84,7 milionů lidí za 72 hodin.Kromě taneční scény čerpá svou inspiraci i z ostatních žánrů a neskrývá svůj obdiv k umělcům jako Kate Bush, Sigur Rós, Bjork, Snow Patrol, Gary Numan, Kraftwerk nebo Danzig. Není mu však ani cizí klasická hudba a muzikálová tvorba Andrew Lloyd Webbera. Během své hudební cesty vystupoval i v několika kapelách a též se řadí mezi obstojné zpěváky.

tz

Témata: Hra o trůny, Hodor, DJ, Kristian Nairn, Game of Thrones

zavřít