VIDEO: Kýč, na který se těšíme celý rok. Pokáč má hit o Vánocích z Václaváku

Vydáno 23.12.2015 | autor: redakce

Po singlu Vymlácený entry přichází písničkář Pokáč, který je známý třeba jako autor textů Voxela, s další novou skladbou. K songu Nikde žádnej sníh natočil jednoduché video z Václaváku. A jeho sdělení je stejně prosté: navzdory tomu, jak se z Vánoc staly svátky komerce, je máme stejně rádi. 

VIDEO: Kýč, na který se těšíme celý rok. Pokáč má hit o Vánocích z Václaváku Kýč, na který se těšíme celý rok. Pokáč má hit o Vánocích z Václaváku

Natočit dobrý vánoční song je docela kumšt. Byly tu už smrtelně vážně myšlené pokusy, ve kterých se zpívá o nekončící lásce, dokonalosti a tradičních klišé, i vtipné (či trapné) parodie. Pokáč si ale pro svoji novinku vymyslel vlastní pointu. 

BLOG: Pokáč - Vymlácený entry jsou nostalgickým vzpomínáním na neopakovatelnou dobu

"Ač vánoce dávno nejsou o lásce, spíš je to deal, co fakt dobře prodává se, ač dávno nejsou o klidu a míru, spíš o obžerství stresu a balicím papíru, ač každej rok slýchám ze všech repráků ten samej výběr tupejch vánočních fláků, ač jsou vánoce kýč jak verše z jejich slok, tak je to kýč na kterej se těším celej rok," zpívá. A je to krásné a upřímné. 

Josef Martínek

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít