Nové desky: Rock'n'rolloví šílenci Hentai Corporation, tančící Mydy Rabycad nebo filozofující Boris Carloff

Vydáno 23.10.2017 | autor: redakce

Poslední říjnová várka albových novinek je tu. Převažují v ní domácí interpreti. Desky vydávají Boris Carloff, Mydy Rabycad, Hentai Corporation a konečně s původními písněmi přichází i Dasha. Zahraniční scénu reprezentuje Kelly Clarkson

Nové desky: Rock'n'rolloví šílenci Hentai Corporation, tančící Mydy Rabycad nebo filozofující Boris Carloff Nové desky: Rock'n'rolloví šílenci Hentai Corporation, tančící Mydy Rabycad nebo filozofující Boris Carloff

 

Boris Carloff - The Solipsist

Nové album začal Boris Carloff natáčet v zimě na chalupě, kde teplota v místnosti nepřesáhla 12 stupňů, a dokončoval jej v Chorvatsku v tropických vedrech. Na jedné straně je postavené na starých analogových syntezátorech, jejichž zvuk na straně druhé rozbíjejí moderní technologie a aktuální hudební postupy. Deska se věnuje filozofickému zkoumání reality a hudebně překvapí dominantním použitím vokálu, se kterým producent a muzikant pracoval jako s dalším nástrojem.

Nové desky: Debutují Mirai, Diva Baara nebo Niall Horan

 

Hentai Corporation - Intracellular Pets

Nové album Hentai Corporation obsahuje devět skladeb v převážné většině z pera autorského dua Petr Škarohlíd a František Koucký. Nahrávalo se v ostravském studiu Citron pod dohledem producentů Aleše Bajgera a Petra Slezáka, kteří se zároveň postarali i o mix a mastering desky. Hentai Corporation se také nedávno vrátili z koncertní šňůry v zahraničí, kde odehráli několik koncertů v Německu, Holandsku, Belgii a Francii. Křest alba proběhne 27. října v Paláci Akropolis.

Nové desky: Návrat Pink po pěti letech, staronový Robert Plant i barevný Beck

 

Mydy Rabycad - M.Y.D.Y.

V pořadí třetí album Mydy Rabycad nese prostý název M.Y.D.Y.. Slavnostní křest proběhne 9. listopadu v Lucerna Music Baru, kde Mydy Rabycad chystají řadu překvapení a podpoří je kapela Noisy Pots. Na albu najdete nejen aktuální singl Yellow, ale i tracky natočené v legendárních berlínských Red Bull Studios. "Řekli jsme si, že tentokrát chceme, aby měla každá skladba pozornost, jakou si zaslouží. Na albu se proto objeví všechny singly, které jsme v posledním roce vydali," řekli nám v létě Mydy Rabycad v rozhovoru.

Nové desky: Ondřej Brzobohatý, Vladivojna La Chia nebo Marilyn Manson

 

Kelly Clarkson - Meaning Of Life

S novým albem přichází Kelly Clarkson po druhé mateřské přestávce. Komerčně nepříliš úspěšnou nahrávku Piece by Piece z roku 2015 bude následovat novinka Meaning Of Life. Z ní Clarkson představila na začátku září hned dvě singlové ukázky - Love So Soft a Move You. S celkem čtrnácti písněmi jí pomáhala pestrá škála autorů a producentů, včetně Grega Kurstina, Jasona Halberta nebo Jesse Shatkina. Pro někdejší vítězku American Idol jde už o její osmou studiovku.

 

Dasha - Konečně

Dasha vydává studiové album, které dostalo příznačný název: Konečně. Zpěvačka mnohé své příznivce asi překvapí, protože nepůjde ani o swingové evergreeny s big bandem, ani o muzikálové melodie či osvědčené coververze, ale o původní písně psané jí přímo na tělo. Pro album byly vybrané písničky Davida Solaře s texty Ester Brožové nebo Jiřího Březíka, také skladba od skvělého muzikanta a saxofonisty Jana Kareze a texty i jedna píseň od Jany Infeldové a Jana Vávry ze skupiny Jananas.


Dále vychází:

  • Lucie Bílá - Bílé Vánoce Lucie Bílé II
  • Morrissey - Low In High School
  • Ty Dolla $ign - Beach House 3
  • Azealia Banks - Fantasea II: The Second Wave
  • Julien Baker - Turn Out The Lights
 

Témata: nové desky, Boris Carloff, Hentai Corporation, Mydy Rabycad, Kelly Clarkson, Dasha

zavřít